PDA

Zobacz pełną wersję : AGAMA BŁOTNA... (zajrzyj)



<anolis>
09-05-2012, 10:34
Jak pewnie nie jeden hodowca mam problem z moją jaszczurą w okresie wakacyjnym... nie mam gdzie jej zostawic a z sobą jej zabrać nie moge i stąd zwracam sie z pytaniem czy jest moze jakaś chętna osoba do opieki z Warszawy???
Oczywiście odpłatnie... cene byśmy sobie ustalili. Myslalem o hotelu w Smoku jednak to by mnie za drogo wyszło.

Jest młoda... ma jakies 28 cm moge ją pozostawic razem z terrarium.
Jezeli nigdzie nie wyjezdzasz i mial(a)bys mozliwosc opieki daj znac. Zależy mi na czasie. Info najlepiej pod nr tel 502-054-492 (oddzwonie) poniewaz ostatnio rzadko bywam w necie.

...:James:...
09-05-2012, 10:53
Ja bym chętnie wziol ale mieszkam w rudzie Śl. a nieiwem czy moja agama to 100%-owa samica

minok
14-05-2012, 02:29
ja mam taki sam problem ze scynkiem tarczowcem i biczoogonem.
Rownierz jestem z Warszawy i teżmyslałem nad zostawieniu ich na 3 tygodnie w smoku jednak jeśli sięnie myle to za jedną jaszczurkę biorą tam dziennie 4 zł wieć to by było dla mnie za duzo.
A co wy robicie z gadami?

ziuta
02-06-2012, 23:58
Ja daje zarobic nastoletmiemu siostrzencowi, ktory fascynuje sie fauna, nie brzydzi swierszczy i chetnie "dorobi" do kieszonkowego. Przychodzi na pol godziny dziennie i robi "obrzadek". Musi jednak byc na tyle odpowiedzialny, zeby nie zaniedbac zwierza i zeby mozna mu bylo powierzyc klucze do mieszkania. Zostaja jeszcze rodzina blizsza lub dalsza, sasiedzi lub ofiarni znajomi.
Bylam ostatnio w Smoku, gdzie dziesiatki legwanow i innych gadow "spedza wakacje" i wygladaja na dosc nieszczesliwe, zamkniete w znacznie mniejszych niz na co dzien terarriach i nie wypuszczane. Jak nie da sie inaczej, to jest to jakies rozwiazanie, ktore tez biore pod uwage, ale mysle, ze ostateczne.
Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==