PDA

Zobacz pełną wersję : Macie jakies ciekawe rozwiazania ?



ademar
17-05-2012, 14:24
Ostatnio zrobilem, a raczej przenioslem do lepszego terrarium gekony stenodactylus petrii.

Chcialbym sie dowiedziec czy macie jakies ciekawe rozwiazania co do terrariow pustynnych. Jelsi tak to piszcie.

Moje terra dla gekonikow wyglada prawie identycznie jak tutaj ( tylko jest mniejsze, nawet ma podobna pustyna tapete ;) :

http://community.webshots.com/photo/30731975/30730184IGLjPuRabU

Czekam na sugestie, porady, rozwiazania, a takze opinie i opisy swoich pustynych terrariow.

POZDRAWIAM ADEMAR

MareQ
17-05-2012, 15:26
mimo ze ma to być terra pustynne to oczywiście odradzam stosowania tam piasku jako podłoża. To na 100%. Ściany możesz wyłożyć korkiem lub kamieniami pod które zatopisz kabel grzewczy. Jakiegoś fajnego korzenia tam wszucisz i bedzie gitarra :) Zresztą ademar nie mów mi że nigdy nie widziałes pustynnego terra bo itak nie uwierze ;-)

ademar
18-05-2012, 07:31
tapetke mam traka sama. widzialem fajne terre, ale zawsze ktos moze miec jakies ciekawe rozwiazania.

Dlaczego nie piasek ??

POZDRAWIAM ADEMAR

ademar
18-05-2012, 08:47
Dokonczylem dzisiaj terra. wyglada bajerancko.

Aha, dzieki za mase postow, porady, sugestie i opinie, wiedzialem ze moge na was liczyc, normalnie tak szalejecie na tym forum, ze pewnie miejsca na serwerze brakuje.

POZDRAWIAM ADEMAR

Antoni Wróbel
24-05-2012, 13:52
Na podłoże duże, płaskie kamienie to na pewno... Ja też żałuję, że się nikt (prawie ;) nie udzielił, bo mam zamiar zgłebiać swą wiedzę o terrariach pystynnych i niedługo jedno założyć...
Ademar może strzel fotke swojego terra i zamieść na forum?

Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==