PDA

Zobacz pełną wersję : Dobre polaczenie????????????



Lord
22-05-2012, 13:12
Witam!!!
Chcialbym zalozyc nowe terrarium.
Nie wiem czy ANOLIS BRAZOWY (anolis sagrei) i ANOLIS ZIELONY (anolis carolinensis) to dobre polaczenie???
Pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

MareQ
22-05-2012, 14:24
Wiesz, poświęciłem (specjalnie dla Ciebie) 2min i popatrzyłem na opis jednego i drugiego. Z tego co widze to łątwiej Ci napisać posta niz do opisu gatunków popatrzyć więc Ci tutaj napisze wszystko: Anolis Carolinensis żyje w środowisku tropikalnym, wilgotnym natomiast Anolis Sagrei w średnio suchym. KONIEC. Więcej argumentów nie potrzeba (przynajmniej tak mi sie wydaje) żeby uświadomić Cie że niema bardziej beznadziejnego połączenia niż ro które proponujesz. Wiem ze nie są to drogie jaszczurki i zapewne dlatego je wybrałeś (niechce nikogo urazić, żeby nie było niejasności) ale proponowałbym Ci skoncentrować sie na jednym gatunku, albo jak juz koniecznie chcesz mieszać to coś o bardziej zbliżonych wymaganiach. Dziękuję za uwagę :)

redknee
23-05-2012, 02:26
jak zwykle dziwni ludzie !! mowie miedzy innycmi o lordzie ktory jak napisal MareQ zamiast przecxyztac w opisach to ta CENZURA pisze posta !!


trzeba byc totalnym leniem i CENZURA


w

Nook
25-05-2012, 05:55
skracając to co napisał Mareq, wystarczy napisać "jesteś leniem":))), zreszta nie Ty pierwzy zadajesz tak infantylne pytania

42d3e78f26a4b20d412==