PDA

Zobacz pełną wersję : Agama Brodata- POMOCY!!!



xoen
18-07-2012, 10:35
Błagam... pomóżcie mi, mam agamke bordatą, nie wiem w jakim wieku moze ona byc, sporo sie nacyztalem i wogole przegladalem posty z agamami, ale problem... otóż mysle ze moja agamka (kolo 20 cm) jest w tragicznym stanie... nic nie jada, tzn. mialem juz tkai problem raz jakos dalem rade... teraz znowu nic nie je, jest bardzo apatyczna... wczesniej jak nie chciala jesc swierszczy to dawalem jej muchy domowe i jakos jadla i odzyskiwala apetyt... teraz nic nie je... i caly czas spi :-(. Nie mam w mojej okolicy specjalistycznej pomocy, wiec nie mam sie kogo radzic badz do kogo udac. Blagam pomozcie!! jest bardzo chuda i chyba - umiera... :(:(. Nigdy nie pijala sama wody z miseczki i nadal nie pija, po za tym jadla tylko pokarm zywy. Regularnie dostalwa witaminki...

CEDOC
18-07-2012, 11:08
Witam. Ja mam ten sam problem z moim małym brodaczem, z tym, że mój nie je kompetnie nic. Jest teraz pod opieką dr Zajączkowskiego i niedługo powinno być ok bo widzę zmiany w jej zachowaniu. Czy jest odrobaczona?? Jakie masz podłoże w terra??

xoen
24-07-2012, 08:44
wogole dzieki ze dostalem konretna pomoc i wogole :(...

xoen
26-07-2012, 10:35
no pomorzcie!!!

42d3e78f26a4b20d412==