PDA

Zobacz pełną wersję : Anolis Zielony - INFO



Lord_Leoric
24-07-2012, 08:36
Witam!

Jestem na tym forum poraz pierwszy poniewaz glownie to zajmuje sie hodowla wezy... Ale chce kupic dziewczynie w prezencie Anolisa zielonego i chcialem sie jeszcze dowiedziec kilku rzeczy ktorych nie moglem wyczytac w opisie...

No wiec czy anolis zielony (samiec czy samica) moze byc sam w terrarium (chyba tak ale wole sie upewnic)... Czy np nie bedzie mu smutno tak samemu? Bo w opisie mowa jest o dwoch w dziale "wielkosc terrarium"... a skoro jestesmy przy wielkosci terra to jakie minimalne wymiary powinny byc dla pojedynczego anolisa?

Jesli niektorym te pytania wydaja sie bez sensy do sorqa ... ale jak juz wspomnialem siedze narazie tylko w wezach... A przed kupnem pierwszej jaszczurki chcialbym sie jak najwiecej na jej temat dowiedziec :)

THX za opdowiedzi!!

Pozdrawiam

Lord_Leoric

dr Robert
25-07-2012, 03:50
Zwierzęta jako prezenty nie są najlepszym pomysłem... To nie są rzeczy.

Lord_Leoric
25-07-2012, 06:45
Tak wiem.... No i wlasnie dlatego zbieram jak najwiecej wiadomosci na ten temat. Nie mowie ze to bedzie prezent dla osoby ktora nie ma zielonego pojecia o terrarystyce... Tez wlasnie chce sie w to wkrecic i tak samo jak i ja dowiaduje sie na ten temat coraz wiecej :) Tak wiec zadbam osobiscie zeby jaszczurka miala jak w raju :) (chociaz nie wiem czy to bedzie konieczne :)).


Pozdrawiam

Lord_Leoric

KODZAK
26-07-2012, 14:13
ja równiez jako swoją pierwszą jaszczurke kupiłem anolisa mam go do tej pory samego a terra jakie miałem na początku to chyba 30x30x40 teraz mam wieksze ale pamiętaj że dostanie samicy anolisa jest ciężkie a przynajmnie w Lublinie jak masz jakieś info na temat samic anolisa to daj znać gg2901243. jest to dobra jaszczurka dla poczatkujące tak przynajmnie mi mowino i sadze ze duzo w tym racji
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==