PDA

Zobacz pełną wersję : ospala agama prosze o rade



kolorman
08-08-2012, 06:46
czy to mozliwe zeby agama sama chciala zimowac mimo iz wczesniej nie byla zimowana? moj samiec od jakiegos miesiaca jest coraz bardziej ospaly non stop lezy w kryjowce i spi bylam z nim u weterynarza i stwierdzone zostalo ze jest okazaem zdrowia byl odrobaczany ma uvb i dostaje witaminy ostatnio zaczal mniej jesc i zadko sie wyprozniac i caly czas spi gdybym go nie wyjela z terrarium to spalby caly dzien a jak go wyjme to polazi piec sekund ( zebym sie od niego odczepila:))) i zaraz idzie do terrarium spac:( nie wiem czy wyczuwa ze zbliza sie zima i on to wyczuwa czy cos mu jest . w zeszlym roku jeszcze go nie mialam wiec nie wiem czy to normalne zachowanie ale wiem napewno ze nie byl zimowany z gory dziekuje za pomoc.

micgekon
08-08-2012, 08:15
Mój aguch też pomału traci apetyt (już nie je tyle co latem) jest mniej ruchliwy juz się nie dobija w szybke żeby go wypuścić rok temu też tak było więc wkrótce mu zrobię badania i jak wszystko będzie OK. to pod koniec listopada idzie spać. Zwierzęta czują doskonale zbliżająca się zime mimo stałych warunków w terrarium

42d3e78f26a4b20d412==