PDA

Zobacz pełną wersję : Czy nic mu sie nie stanie? pół dnia bez ciepła...



khazad
28-09-2012, 08:19
w terrarium mojego agamka jest normalnie optymalna temp.32 stopnie w dzien i 22 w nocy. dzis rano jak lecialam na uatobus do szkoly padla mi zarowka cieplna i biedactwo caly dzien siedzialo bez ogrzewania. po osmiu godzinach wrocilam z nowa zarowka, ale agamek dalej siedzial na swojej antrsolce i byl szary i bardzo nieszczesliwy. czy taka 'drukrotna noc' mu nie zaszkodzi? troche spanikowalam bo wygladal nieciekawie

khazad
28-09-2012, 09:32
(to mowie, ja, DOUBLE< Tylko z innego kompa ;-))

James
28-09-2012, 09:50
Wg. mnie nieorbi to różnicy kto to mówi ;] A więc moja agamka miała nieprzyjemność przez około 4 godz. być bez żarówki, byałą barddzo cienma jak twoja i niechciałą sie ruszać ale wsyztsko było dobrze jak temperatura podniosła sie z ok.17 do 28C. Ale wydaje mi się zę to też zależy od masy zwierza? Twoja agamka ma chyba niespełna 20cm wiec mogłą abrdzo zmarznąć ale bedzie wsyztsko git

James
28-09-2012, 09:55
Wg. mnie nieorbi to różnicy kto to mówi ;] A więc moja agamka miała nieprzyjemność przez około 4 godz. być bez żarówki, byałą barddzo cienma jak twoja i niechciałą sie ruszać ale wsyztsko było dobrze jak temperatura podniosła sie z ok.17 do 28C. Ale wydaje mi się zę to też zależy od masy zwierza? Twoja agamka ma chyba niespełna 20cm wiec mogłą bardzo zmarznąć ale wydaje mi się zę jak sie wygżeje bedzie wszytsko OK

James
28-09-2012, 09:58
Sorx za klona może go ktoś usunąc? Jak weszłem na główne niebyło wiadomości więc wysąłlęm jeszcze raz ;> SorX

MataManX
29-09-2012, 07:28
Boże chłopie nie panikuj przecież w naturze mają też zimniejsze dni i od tego żaden gatunek jeszcze nie wyginoł

42d3e78f26a4b20d412==