PDA

Zobacz pełną wersję : mój anolois Ignacy



pawyll
11-10-2012, 11:50
mój Ignacy (anolis) je wszystko co sie rusza oprócz dlugonogich pająków... i nie jest od niego wieksze.

dzisiaj uciekl ale udalo mi sie go zlapac, szukalem kolo godziny a on przez caly czas byl na firance, zielony niczym trawa.
mam go ok miesiaca. naogól jest jasnobrazowy, prawie żołty, ale jak zasypia albo je to zielenieje. moze poprostu sie nudzi. zastanawiam sie nad samiczka dla niego, ale narazie nie mam na to funduszy.

Prosze o jakies porady lub inne pomocne informacje.

ziu
11-10-2012, 13:52
Witam wiec sam korpus nie jest wiekszy ale z nozkami pewnie tak i dlatego nie je! ja nie moge niestety tego sprawdzic bo jest zima(niby:) i nie ma pajakow ale w lato mu podam :) Mi moj jeszcze nie uciekl ale anolisy daleko nie uciekaja albo siedza na terrarium z drugiej strony :) i tez jest zielony zaraz po jedzeniu i jak zasypi i spi :)
Samica to super dodatek do samca :) bo samemu anoliskowi jest smutno tak mi sie wydawalo i po tyghodniu mu dokupilem :) teraz smigaja razem duzo ciekawsze obserwacje!! troche info na mojej stronie! ktore staram sie ciagle uaktualniac!!

Chetnie nawiaże kontakt z chodowcami anolisow w celu wymiany informacji oraz
checi wspoltworzenia mojej strony!!

Pozdrawiam.

pawyll
11-10-2012, 14:58
ja lapie pajaki w piwnicy :P i na strychu. czasami daje tez muchy, wczoraj zalozylem chodowle

ziu
11-10-2012, 15:02
a nie głupi pomysł przejde sie :)) bo na swierszcze nie wyrabiam :) anoliski jedza jak dzikie jak są młode przebijaja chyba nawet modliszki :) dzis wtranbily 6 swierszczy :) a w paczcce za 10 zl dostaje w najlepszym przypadku np. w sklepie SMOK ok 25 wiec jest to na 4 dni :(

Pozdrawiam

ziu
12-10-2012, 07:15
pawyll ale nie karm anoliska tylko muchami bo podobno są słabo odrzywcze i to jest dodaatek do jedzenia :) jak to ktos kiedyś powiedzial takie "czipsy" dla jasczorki wiec swierszcze tez muszą wchodzić w skład dietyy!!! Nie wiem jak z pająkami!!

pawyll
12-10-2012, 15:25
świersze tez dostaja. a probowales dżdzownic? bo moj nie je ale podobno niektóre jedzą. jakie masz terra? moze masz jakies zdjecie? zycze powodzenia w chodowli

42d3e78f26a4b20d412==