PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytań ??



Snuk
16-10-2012, 07:09
Kilka Pytań:
1. Ile mógł bym trzymać anolisów zielonych w terra o wym. 100x50x50 i ewentualnie jakąś propozycje ile samic i samców.
2. Czy moge trzymać 3 dorosłe legwany obrożne (samiec +2samice) w terra 100x50x70

noelka
16-10-2012, 10:41
co do 1wszego pytania to nie mam pojecia, ale jesli chodzi o drugie to wydaje mi sie ze tak, choc przydaloby sie troszke wieksze i szersze. jesli im zrobisz duzo jakis polek skalnych, wstawisz galezie i konary (moja np. lubi przebywac na wysokosci-konar-i schodzi na ziemie przewaznie w celach zlapania swierszczy) to powinno wystarczyc :) ale poczekaj jeszcze na opinie innych ludkow bo ja od niedawna mam jaszczura, a inni sa bardziej doswiadczeni:)

pozdrawiam
noe

lady1
16-10-2012, 11:07
co dopierwszego pytania to sądze że jako młodziaki 5-8cm to może być tak : dwasamce i trzy samice potem musiałyś powiększyć terra do takich rozmiarów jakich byś mugł bo dwa samce na małym terenie to kiepska myśl.
jeśli ci chodzi o dorosłe to 1 samiec na dwie samice, choć sądze że itak zamałe by było
co do drugiego pytania to żeczywiście trochę zamałe gdyż zwierze te osiągają rozmiar 35 cm długości i z ty się wiąże brak miejsca "wolnego od przyjaci.ół" zwierze te lubią czasem ospocząć od siebie
jak już to saiec i jedna samica

42d3e78f26a4b20d412==