PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc.



lady1
16-10-2012, 10:58
Potrzebuje informacje o gekonie pigmejskim.
Jakie ma wymagania, do ilu cm rośnie co je, ile kosztuje itp.
Czy jest trudy w hodowli zainteresowała mnie ta gadzinka.
Jeśli ktoś ma jakieś zdięcia to bardzo proszę

Za odpowiedzi serdecze dzięki!

Double
16-10-2012, 11:28
identyczne pytanie znajduje sie kilka/nascie postow pod tym, gdzie wsyztsko dokladnie wytlumaczam. widze ze wsyzscy napalili sie na tego gekona, ale na razie z tego co czytalam na zachodnich stronach, latwy w hodowli to on wcale nie jest.

Double
16-10-2012, 11:29
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=11&i=7677&t=7677 prosze bardzo, wystarczy poszukac

noelka
16-10-2012, 11:32
z tego co sie orientuje to wymagania jak kazde pustynno-stepowe zwierze-dosc duza ilosc uvb i tem.ok.30 stopni. z tego co widzialam to te zwierzaki maja ok.4cm. zywia sie muszkami owocowkami (wiekszymi chociaz te malenskie tez zjadaja; w terra mialy pudelko plastikowe, w ktorym sie rozmnazaly(muszki), z otworkami malutkimi i stamtad te muszki wylatywaly sobie) albo b.malymi swierszczami (takie malenkie). co do trudnosci w hodowli to nie wiem. terra w ktorym je widzialam mialo 40/40/30 wiec nie za wielkie a i tak chyba za duze jak na te malenstwa. niestety nie wiem do jakich rozmiarow dorataja chociaz nie zdziwlilabym sie gdyby wiele wiecej nie urosly. w koncu skad taka nazwa musiala byc ;) co do ceny to nie pamietam dokladnie ale w sklepie kosztowaly ok.40zl za sztuke. poczekaj jeszcze na inne posty :) (jakby byl tu jakis kardynalny blad co do info, ktore napisalam to z gory przepraszam za blad, ale wydaje mi sie ze informacje sa poprawne)

pozdrawiam
noe

42d3e78f26a4b20d412==