PDA

Zobacz pełną wersję : Czy anolisy zielone da się oswoić?



Paweł J.
17-10-2012, 11:01
Tak żeby nie przeżywały wielkiego stresu przy braniu na ręce?

ziu
17-10-2012, 11:25
Ten temat był już wałkowany więc poszukaj a mi się wydaje ze nie da się raczej są to jaszczórki za małe na takie oswajanie! strasznie boja sie brania na ręke przynajmniej moje. JAk to ktoś kiedys ladnie napisal anolisy widza cie jak wielkiego drapieznika :]] chodz mi sie wydaje ze czasem wiedza ze to ja :] Czasami uciekaja jak mnie zobacza a czasem moge polozyc reke kolo nich :] i nic wiec to jest roznie. A sa tez przypadki ze niektorzy
wyposzscaja swoje anolisy na pokoj na noc :]] i podobno same wracaja dziwne i piekne sa to stwrzonka :]

Pozdrawiam

Paweł J.
17-10-2012, 14:05
Dzięki za konkretną odpowiedź, sorry że nie poszukałem... ;)

D.Z.
17-10-2012, 15:00
moje np. calkiem spokojnie jedza z reki :-)) ale NA reke raczej nie proboje je brac.

D.Z.

pawyll
18-10-2012, 01:20
ja moje lapie na rece robia sie wtedy zielone, wypuszczam je w lazience(tylko tam nie maja sie gdzie ukryc) sa wtedy spokojne i chodza po mnie, wchodza na ramie i zasypiaja :)

fajne zwiezaki :)

KODZAK
18-10-2012, 09:59
ja również swojego biore na ręce i wtedy robi sie zieloniutki a także puszczam go na pokój tzn na firanke bo lubi sobie tam siedzieć ale co do oswijenia to sam nie wiem napewno nie da się go oswoić jak psa ale w pewnym stopniu żeby sie tak nie bał to sie da

snakeman
30-10-2012, 12:43
ciemny kolor jest po to aby zwiększyć temperaturę ciała na słońcu (mówi sie że czerny lepiej sie nagrzewa :P) a na ręce jest im ciepło, więc nie mają potrzeby sie "ciemnić" :) hehe
kochaniutkie są to stworki, nie? mam aż trzy :P

42d3e78f26a4b20d412==