PDA

Zobacz pełną wersję : Z jakimi jaszczurkami mozna hodowac anolisy?



Jaca16
21-10-2012, 12:20
Z jakimi.Prosze o rady.

mark0wy
21-10-2012, 12:25
Czesc
Wiem, ze pokusa trzymania wielu zwierzat w jednym terra jest wielka, ale jest to bardzo trudne. Jesli chcesz jeszcze jakies zwierzeta obok anolisow, to w basenie mozna trzymac traszki chinskie.
Co do jaszczurek, to raczej tylko inne niewielkie anolisy.
Pozdrawiam
Mark0wy

koleś
21-10-2012, 12:28
Jacek!!!!!!!
Kup se do nich gumowe , sztuczne jaszczórki.
zapewniam cię że mało jedzą, mało brudzą, mało kosztują, mają ładne kolory, można je brać na ręce, są bardzo podobne do prawdziwych, nie pogryzą się z anolisami, nie wymagają dużego terrarium:P:P:P
Same plusy, zero minusów:P:P:P:P:P

D.Z.
21-10-2012, 13:56
ludzie! dajcie spokoj z tym NIELACZENIE jaszczurek. nie slyszalem osobiscie aby w naturze istnialy okolice zarezerwowane dla danego gatunku jaszczurek...
ja swoje anolisy trzymam w sporym terra (120x50x50wys) razem z holaspisami i para scynkow(ktore trafily do mnie juz calkiem przypadkowo). zyja one sobie od lat razem, zgodnie i nigdy nie mialem (ani co wazniejsze- jaszczurki tez nie mialy) problemu z tym. rozmnazaja sie i jest super

D.Z.

PS- jezeli ktos nie wierzy to moge przeslac zdjecie scynka tulacego sie do pary holaspisow pod lampa kiedy zgodnie pracowaly nad opalenizną

mark0wy
21-10-2012, 14:39
ja nieslyszalem zeby w naturze zwierzeta mialy ograniczona mozliwosc poruszania sie i zdobywania pokarmu
Mark0wy

AGAM
22-10-2012, 10:00
Jeszcze zalezy jakie anolisy ;) Zielone są tolerancyjne i mozesz trzymać z wszystkim co ma podobne wymagania i też jest tolerancyjne. Kubańskie z racji wielkości można już łączyć tylko z większymi jaszczurkami.

pati1
04-11-2012, 03:11
trzymam 4 anolisy zielone z 3 Jaszczurkami Sycylijskimi, jest im wspaniale, dotego Anolisy odkąd nie są same w terrariu, to nabrały przepięknych zielonych kolorów.

42d3e78f26a4b20d412==