PDA

Zobacz pełną wersję : nowe mniejsze terrarium dla anolisow



ziu
12-11-2012, 05:11
Witam wiec wczoraj z wielkim zalem zmienilem moim anolisom (parka) terrarium ze sporego zdjecia w dziale ze zdjeciami mierzylo ok 40x50x60 na malutkie 30x30x30 takie po ptaszniku musialem poniewarz tamto terrarium jest juz popekane strasznie zle bylo wykonane niestety i wykonane dla dekoracji a nie praktyki wiec nie mialem tam nawet jak sprzatac!! mojemu anolisowi jak juz pisalem wyskoczylo cos na pyszczku wydaje mi sie ze to od jakis bakterii z tamtego terra teraz jest juz coraz lepiej maja czysciutkie terrarium i pyszczek zdrowieje obawiam sie ze nowe terra moze byc za male, ale jaszczorki juz sie przyzwyczaily a ja zbieram na nowe wyzzsze i praktyczne terarrium. Pytanie czy jaszczorki wytrzymaja ok 2 miesiecy ???

Btw. jak kupujecie terraria od amatorskich monterow to wczesniej je ogladajcie. albo doadujcie wszystko z monterami moje bylo sliczne jak bylo nowe kosztowalo 200zl z wyposazeniem. tylko ze ja chcialem kamienna imitacje na plecy terrarium a byly prawdziwe kamulce wiec moje terrarium wazylo ok 50 kg wyobrazcie sobie.
Nie bede podawal kto zrobil mi to super terrarium ale potraktujcie to jako przestroge.!!!

Pozdrawiam.

Grochu
12-11-2012, 23:52
1) jakie to anolisy
2) jakiej są aktualnie długości

ziu
13-11-2012, 02:56
Anolisy zielny

samiczka ok 13-14 cm z ogonem samiec ok 20 cm z ogonem ladnie sie zaklimatyzowaly widac ze raju nie maja ale ciple przytulne gniazdko porobie dzis kilka fotek to podesle.

POzdrawiam.

Grochu
13-11-2012, 10:28
2 miechy? troche długo, ale powinny jakoś przetrzymać :-)
w sumie w zoologikach w gorszych warunkach często siedza dłużej

ziu
13-11-2012, 11:50
to samo stwierdzilem niestety tak wyszlo ale jak widze to nie jest im zle :) w kakadu na bemowie w wwie odwiedzam zwierzaczki jak tylko jestem i dzis widzialem znow parke anolisow takich rozmiarow jak moje i maja sie dobrze a terra 2 mniejssze anolisy to harty nie ma co jak tylko sie pozbieram po swietrach to luty i maja nowe miesdzkanko :)))


Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==