PDA

Zobacz pełną wersję : DZIAŁ KAMELEON



pati1
15-11-2012, 11:41
witam.
Wszystkich zainteresowanych działem Kameleony prosze o wyrażenie opini w dziale
SERWIS TERARIUM.PL , pisze tu o tym dlatego bo tamtych działów to chyba mało kto czyta.
Kameleon to tak dziwny i fascynujący osobnik,Ze warto poswiecic mu więcej miejsca jak innym

Nook
15-11-2012, 13:05
powiem szczerze ze jestem przeciwko juz rozrobnianiu, o tym dziale wlasciwie nie ma mowy poniewaz troche się rozczarowałem Szyszkowcami o których były dyskusje wielkie na jaszczurkach (ok 1/3 grupy stanowily posty o szyszkowcach) a obecnie grupa o nich niezbyt jest popularna...a jesli chodzi o kameleony to na pewno nie stanowia one 1/3 grupy jak to bylo z szyszkowcami lecz mniej ... dlateo mysle ze nie ma o tym mowy.

a i prosze pisać na serwis terrarium:)

Black
15-11-2012, 15:09
Podzielam slowa Nook'a. Wiem ze czasm ciezko sie przekopac przez tysiace postow z czego tylko 10 jest np o kamkach ale czym wiecej grup tym mniej czytam powiem szczerze. Moze to z lenistwa. Kiedy otwieram forum jaszczurki i widze cos na temat co nie zbyt np mnie interesuje a mam troche czasu to poczytam. Tak jak powiedzial Nook o szyszkowcach ze malo odwiedzany i malo postow. Bylem osobiscie tam moze 5x a jak temat byl na forum jaszczurki o szyszkowcach i znalem odpowiedz to z chcecia pisalem.
Tak wiec po krotkiej rozpisce jestem PRZECIW rozbijaniu sie jeszcze na "Kameleony" Ktos jak bedzie uwaznie obserwowal forum znajdzie odpowiedz na pytanie!

James
16-11-2012, 10:26
Ale niepowiesz ze 1/3 hodowcó jaszczurek nie hoduje jakichś agam! mogłby powstać dział Agamy. (zamiast szyszkowców)

dr Robert
16-11-2012, 15:45
Po jego powstaniu byłoby na nim tak samo pusto jak na szyszkowcach. Może zlikwidować "szyszkowce" ?

Z_Y_G_I
17-11-2012, 01:59
Ja też jestem za tym aby nie nierozdrabniać forum. DAWNIEJ BYŁO CZYTELNIEJ I BARDZIEJ PRZEJRZYŚCIE !!! Proponowal bym też usunąć dział weterynarze; od czasu jego powstania jest tam zaledwie kilka postów....

Pozrdowienia dla wszystkich terrarystów !

AGAM
17-11-2012, 03:37
To ja poprosze dział Calotes versicolor i Anolis equestris bo chętnie o nich pogadam..... a tak serio to też bym zlikwidował szyszkowce.... kiedys było pare forów i wszystko dobrze funkcjonowało, a teraz nie wiadomo na którym co pisać no a jak kogoś wszystkie te zwierzaki interesują (jak mnie) to musi nieźle przy kompie posiedzieć żeby wszystkie fora odwiedzić...

Z_Y_G_I
17-11-2012, 03:49
Agam- i właśnie mi o to chodzi... Dawniej było szybciej i wygodniej :)

42d3e78f26a4b20d412==