PDA

Zobacz pełną wersję : Zalamka ;(



kamil
19-11-2012, 06:55
w sobote odebralem moja agame blotna . Mlodziudka okolo 3 miesiecy po odbiorze trafila do terra z basenem podgrzewanym i wszystkim innym na poczatku byla troche zestresowana ale juz w niedziele rano miala sie duzo lepiej byla bardzo zielona zywa plywala w basenie i sie wygrzewala no poprostu miala sie juz super.
dzisiaj rano wstaje patrze na terrarium a w nim (dokladnie w basenie) lezy gadzinka ale inaczej ma glowe pod woda ( A TEJ WODY JEST 2 CM ) wiec cos mi nie gralo mowie poczekam ze pol godziny a ona dalej lebek pod woda . wpadlem w szok moj pierwszy gad i umarl BOZE podlamka na max ;( .
ale nie wiem czemu padla miala cieplo basen z ciepla woda swietlowki no wszystko i padla a wieczorem miala sie znakomicie ;(

James
19-11-2012, 07:58
Szok, tak poprostu niemogła sie utopic ? ;(
Kondolencje

kamil
19-11-2012, 08:06
nie nie mogla sie utopic padla z jakiegos powodu nie wiem sam juz ;(

Animal
19-11-2012, 10:25
Uuuuuuuuu........ straszne , najszczersze kondolencje, ciekawe czemu padla, moze stres, ale chzba nie bo piszesz ze miala sie dobrze juz popewnym czasie. Ale najgorsze jest to ze to pierwszy twoj gad...

kamil
19-11-2012, 10:44
Dzieki za wasze kondolencje naprawde duzo daja w takich chwilach jak ta . doceniam to

KODZAK
19-11-2012, 13:39
bardzo mi przykro szkoda gadziki

koksik
19-11-2012, 15:43
mi rowniez bardzo przykro:(

mam tylko jedno pytanko, jak wysokie masz terra??, moze agamka skoczyla z jakiego korzenia ktory byc moze masz nad basenem i sie zabila, bo to troche dziwne zeby tak z dnia na dzien padla:(

Nestor
19-11-2012, 15:50
czym podgrzewałeś wode???
moze przebicie i ją kopnęło.
wspułczuje

kamil
20-11-2012, 12:01
nie nie miala wysokiego i napewno nie spadla !! mam podgrzewany basen ale nie bylo przebicia !!!
problem byl taki ze zasnela w basenie i juz :(

ZakkWYLDE
21-11-2012, 06:00
nie mogła zasnąć w basenie i tak o się utopić:|i skąd wiesz że jakiegoś przebicia nie było?takie maluchy są delikatne,może np. zbyt dużo podałeś jej jakiegoś preparatu witaminowego czy coś,napisz najlepiej coś więcej to może ktoś dojdzie co było nie tak bo lepiej to wiedzieć zanim kupisz następnego zwierzaka

kamil
21-11-2012, 09:24
eh poszukaj no forum !!! bylo o tym ze agamy zasypiaja w wodzie !!!!
czemu nie bylo przebicia bo po 1 sprawdzalem po 2 grzalka byla pod zbiornikiem ktory byl z plastiku i po 3 jeszcze raz sprawdzalem !!!

szwedzki
22-11-2012, 10:30
wspułczuje zwierzaka...
fakt było juz cos takiego na forum, bo to ja pisałem...
moj zwierzak tak zasypiał miał taki okres..
..juz mu mineło, teraz woli kamienie..

ale czegos nie rozumiem, czekałeś jeszcze poł godziny zeby zobaczyc co sie stanie??
mozliwe ze padła juz wczesniej, ale ja bym nie czekał...

szczerze wspułczuje..

ziuta
23-11-2012, 13:09
Jednej z moich agam bl. tez zdarzylo sie zasnac w wodzie, ale gdy tylko to zauwazylam, natychmiast wyciagnelam, chwile dochodzila do siebie (pod woda nie oddychala, ale podobno agamy moga tak pol godziny - nie wiem czy to prawda), byla bardzo brazowa, jagby silnie zestresowana. Tez nie wiem, co to znaczy. Na razie sie to nie powtarza. Pozdrawiam

kamil
25-11-2012, 06:38
czekalem bo myslalem ze sama wyjdzie i nie chcialem jej stresowac ( tu wiadac moj brak doswiadczenia) .
ad ziuta moja hm nie byla zbyt ciemna


wiem jedno basene dla drugiej agamy bedzie zasloniety na noc

42d3e78f26a4b20d412==