PDA

Zobacz pełną wersję : SZALONA AGAMA



ZIPPO
24-11-2012, 22:33
MAM MIESIECZNA AGAME BLOTNA ,KAZDEGO DNIA JAK WYMIENIAM JEJ WODE TO STARAM SIE NIESCIAGAC CALKIEM POKRYWY TERRARIUM ZEBY MI NIE WYSKOCZYLA,I JAK NAZLOSC ZAKAZDYM RAZEM WYSKAKUJE I WSKAKUJE MI NA GLOWE I SAM JUZ NIEWIEM JAK TEMU ZAPOBIEC ?JESTEM POCZATKUJACYM MILOSNIKIEM JASZCZUROW INTERESOWALY MNIE ZAWSZE I WIEM NAWET SPORO O NICH ALE TO JEST DZIWNE ZACHOWANIE MOJEJ AGAMY CHYBA OSZALALA . POZDRWIAM MAREK

micgekon
25-11-2012, 07:34
A nie masz bocznego lub z przodu otwierania bo otwieranie z góry i wkładanie rąk bardzo stresuje zwierzęta ,instynktownie boją się niebezpieczeństwa ze strony ptaków.

James
25-11-2012, 08:50
Moja agamka tez tak niekiedy robi. otwieram terra a ona wchodzi spokojnie na rękę a potem ewentualnie na głowę. Oguknie mozna to ując one zawsze wchodza na najwyzszy mozliwy punkt. albo na koniec firany, szafa, kwiatek, głowa itp. Trzeba było sie zastanowic przed zakupem ale to minie z wiekiem ;)

ZIPPO
25-11-2012, 20:32
dzieki za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanko ,ona ,on kopie caly czas w jednym rogu tera i obawiam sie zeby sobie nosa nie poranila . moja dziewczyna ma tez pytanko co jest jak agama ma otwarty pysk?dzieki za pomoc z gory.

James
27-11-2012, 00:40
Jak ma otwarty pysk to albo jest jej za ciepło albo jest bardzo bardzo zdenerwowana!!! Jak kopie w podlozu to sobie nosa niezrani chyba ze o szybę.
Moja też kopie w podłozu jak chce wyjsc potem jak otwoze terra to juz jednym skokiem jest na ramieniu

ziuta
29-11-2012, 14:58
Fajnie wiedziec, ze inne agamy robia dokladnie to samo co moje.
Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==