PDA

Zobacz pełną wersję : Żwirek w terra?



Fivkaaa
28-03-2013, 06:09
Czy mogę wykleić kawałek tylnej ściany w terrarium dla patyczaków gałązkami,patyczkami i kolorowym żwirkiem?

Mantis
28-03-2013, 06:21
jeżeli nie jest jakiś szkodliwy albo toxyczny to dlaczego nie

Fivkaaa
28-03-2013, 06:58
A może być żółto niebieski?:>

NA karteczce dołączonej do zwirku pisze: "ŻWIREK AKWARYSTYCZNY powlekany kolorowym tworzywem sztucznym.Nie wykazuje szkodliwego wpływu na środowisko wodne dzięki zastosowaniu wysokiej jakosci surowców. Posiada świadectwo PZH. Płukać wyłącznie letnią wodą"

I mam pytanie odnośnie tego"płukać wyłącznie letnią wodą". Czemu akurat letnią? :o

A czy patyczaki indyjskie albo straszyki australijskie będą się dobrze czuły ze żwirkiem na tylnej ściance?(i gałązkami).

Fivkaaa
28-03-2013, 07:06
A moge na tylną ściane przykleić żwirek a na boczne gałązki??Chcę stworzyć coś w rodzaju "paneli" w terra. Tzn. szczelnie gałązkami i żwirkiem zakleić szybę.

Fivkaaa
28-03-2013, 07:08
Sorki, że tak pisze post pod postem, ale przypomnialo mi sie cos jeszcze:P
Czy moge na tylną ścianke nałożyć gips a na gips żwirek? Czy będzie się to sprawdzało czy lepiej pozostać przy tradycyjnym silikonie ?:>

NeuThroN
28-03-2013, 07:21
Mysle ze lepszy by byl gips do takich rzeczy.Tak mozesz przykleic na boczna sciane galazki a na tylnia zwir :)

cepelia
28-03-2013, 08:08
ba mozesz nawet na gips przykleic plytki a na plytki tapete ktora pomalujesz w galazki do ktorych dokleisz zwirek na ktory naniesiesz gladz szpachlowa i jeski zostanie kawalek miejsca to wpusc do srodka patyczaki ;)

42d3e78f26a4b20d412==