PDA

Zobacz pełną wersję : temperatura dla kameleona ?



soprano_05
30-11-2012, 13:21
Czesc !!! Jaką macie temperature w terrarium w dzień oraz w nocy ???

amatorek
30-11-2012, 13:42
Ale to zależy jakie masz ogrzewanie i co trzymasz w tym terra bo temp. zalezy od tych dwoch incydentow....

PaWeL^
30-11-2012, 14:42
czesc

Amatorek - na pytanie "Jaką macie temperature w terrarium w dzień oraz w nocy" odpowiedziałes " ...to zależy jakie masz ogrzewanie i co trzymasz ..." - według mnie to co napisales nie ma sensu :p :)))))

hatiras
30-11-2012, 17:32
Soprano, pomijam fakt żle zadanego pytania oraz zupełnego braku informacji o kameleonie o którego pytasz... W Polsce jest około pięciu gatunków z tej rodziny stale oferowanych w sklepach zoologicznych, każdy z nich ma praktycznie inne wymagania, szczególnie jezeli chodzi o temperaturę. Myslę, że pytasz o jemeńskiego. Jeżeli tak, przeczytaj jego opis na stronie, bo informacja o tym w jakich temperaturach trzymają je osoby z forum wcale nie musi być zgodna z właściwą. Poza tym pogrzeb trochę po starszych postach na forum, na pewno znajdziesz w nich wiele informacji.
Amatorek...zdaje się, że nie czytałeś zasad obowiązujących na forum...tj.: nie znasz odpowiedzi, nie odpowiadaj...
Pozdrawiam,hatiras

soprano_05
01-12-2012, 01:02
czesc ! po pierwsze pytam o jemeńskiego, a po drugie to wiem jaką temperatutę powinien mieć w terra ale jestem tylko ciekawy w jakiej temperaturce zyją wasze jemeny...

amatorek
01-12-2012, 01:32
Tzn. na poczatku zle przeczytałem posta soprano_05 i nie przeczytałem ze trzyma w tym terra jemena,a z tym ogrzewaniem mi chodziło czy ma np. zarowke czy kabel grzewczy i sie pytałem bo jedne grzeja mocniej jedne mniej i moze by napisał czym ogrzewa to terra....:/

RMXUS
01-12-2012, 10:07
czy grzeje mocniej czy slabiej to zalezy od wat hehe
moj ma przy zarowie ma 35 C a w nocy powyzej 20 pare stopni po przebudzeniu idzie odrazu sie wygrzewc znosi jakos(mam tez jemeńskiego)

42d3e78f26a4b20d412==