PDA

Zobacz pełną wersję : Mam juz Agame bł Czy zrobić jej n apoczątku mała głodowke



Kosmo
05-12-2012, 03:45
Własnie dostarczono mi agamke z biofila. Słyszałem że, ze 2 dni mam jej nie dawać jeść, bo i tak nie bedzie chciała Próbować, czy może dac jej spokój ?

FarmeR
05-12-2012, 04:15
tak na poczatku nie dawaj jej jesc - ja slyszalem ze nawed 3 dni... a potem powoli probuj ja karmic... jak niechce to nie na sile...
Kosmo napisał(a):

> czy może dac jej spokój ?

Oczywiscie ze tak! jesli terra stoi w miejscu gdzie czesto przebywaja ludzie to na 2 dni zakryj szyby recznikiem - niech sie gadzina oswoi z nowym otoczeniem a potem sciagaj recznik i powiedzmy sedz przy terra i czytaj cos - niech sie osowi z twoim wygladem. Ale pamietaj kazdy gad ma swoj harakter jeden szybciej sie oswoi i jest mniej podatny na stres a drugi dwroteni... napewno nie wyciagaj agamki z terra dopoki niebedzie oswojona z otoczeniem i z czlowiekiem

Grochu
05-12-2012, 07:34
a ja Ci powiem, żę warto spróbować!
w dzień przyjazdu raczej nic nie zje, ale dzień po podróży możesz spróbować dać jej papu.
co do spokoju, to tak jak napisał farmer

Bielnik
05-12-2012, 10:03
Witam kosmo i gratuluje zakupu licze na jakieś fotki na plfoto. Moim zdaniem nie powinieneś jej stresować. Daj jej dopiero jak zacznie spokojnie chodzić po terrarium. Moja zaczeła jeść dopiero po tygodniu.
Pozdrawiam
Biały

James
05-12-2012, 12:12
Moja zjdałą pierwzzego swiersza dopiero w 4 dzien najlepiej podaj jej na początek w pierwszy albo drogi dizen maczniaka albo drewnojada na to napewno poleci ;D wiem cos o tym jak co to wal na gg

ZakkWYLDE
05-12-2012, 12:16
zrób jak napisał james,jeśli nie będzie po tygodniu jeść świerszczy spróbuj coś innego-karaczany,szarańcza.Moja świerszcza zjadła u mnie tylko 1:|i tylko dlatego że był po wylince-jeszcze taki biały,może twoja też ma takie zboczenia kulinarne:PAle pamiętaj zeby zwierzaka nie stresować przez te kilka dni!!

Kosmo
05-12-2012, 13:21
Dzieki za rady Kurde nie mogłem wytrzymac i wrzuciłem jej jednego Zjadła go chyba w 0,5 sekundy Musze przyznac, ze jest nawet szybka. Teraz odpoczywa Dam jej na razi spokój

Dragonsong
06-12-2012, 11:58
moja na drugi dzień już zjadła chyba z 2 świerszcze a 3 lub 4 dnia tak się nie mogła doczekać jedzenia, że wyrwała mi świerszcza z ręki - teraz też często tak robi - np jak mam w ręku mącznika to często na mnie skacze i mi go wyrywa. To sa naprawde przekomiczne potworki.

Powodzenia w hodowli

42d3e78f26a4b20d412==