PDA

Zobacz pełną wersję : kameleon... & legwan...



gregorius86
06-12-2012, 10:01
hejjjj...!!!! witam wszystkich... jestem tu nowy... :) bo mam do Was pare pytań odnośnie kameleona... i legwana...
Chciałem założyć terrarium własnie którejść z tych jaszczurek... i chciałbym abyście udzielili pare rad na początek... najpierw chodzi mi o ceny... ile taki kameleon lub legwan kosztuje... oraz ile by mnie wysniósł koszt zrobienia/kupienia terrarium...
Co takie jaszczurki jedzą...??? co ile trzeba im czyścic terrarium...??? i jak sie mniejwięcej nimi opiekować...???

Z góry dzieki za odpwiedzi...:))) Pozdrawiam...

MataManX
06-12-2012, 10:31
opisy przeczytaj a co do cen wejdź na forum sprzedam i będziesz miał sytuację naświetloną

KODZAK
06-12-2012, 14:32
mniej więcej to się nie da nic powiedzieć to zależy czy chcesz kupić młodego osobnika czy starszego, cena terrarium zależy od wielkości i z czego będzie wykonane.Musisz poświęcić kilka tygodni(moja rada) i poczytać wszystko co jest do znalezienia o tych jaszczurkach czyli opisy gatunków i faq a pozniej tylko dopytywać się niejasnych rzeczy
pozdrawiam

Macha
07-12-2012, 12:41
Na początek poczytaj opisy i wybierz jeszczurkę która będzie Tobie pasować (tz. zależy ile miejsca w domu przeznaczysz na terra, czy wolisz zbierać listki, czy owady na karme dla pupilka). Jak już zdecydujesz na konkretną jaszczurke poczytaj wszystko co znajdziesz na jej temat. Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości pytaj:)

Pozdrawiam Magda

42d3e78f26a4b20d412==