PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!!!!!!! Agama bł zniknęła



Kosmo
16-12-2012, 02:12
Wyjechłem na kilkanascie godzin Wróciłem a jej nei ma w terra Przewróciłem dom do góry nogami (zresztą już 3 razy) i nic. Może Wam kiedys uciekła i ma swoje ulubione miejscówy Jestem załamany Mam ja dopiero 1,5 tygodnia Boję sei ze może gdzieś wlazła i nie może wyjśc Podkręciłem grzejniki żeby w chacie było cieplej Ustawiłem zaplone lampki tu i ówdzie Panikuje!!!
Przykrywa na terra jest w sumei szczelna Są oczywiście otwory do wentylacji i 2 obok swietłowki Pewnei uciekła tamtendy
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FarmeR
16-12-2012, 04:54
ja bym szykal w najbardziej wilgotnych i cieplych miejscach domu... niewiem jak z jaszczurkami ale pamietam ze komus zginal waz to zostawil pudelko z jedzeniem i waz do niego przyszedl.. mozesz jakos sporobowac... 3mam kciuki :)

ZakkWYLDE
16-12-2012, 06:04
szukaj w miejscach wyżej,agamki lubią się wspoinać,może twoja leży na szafie i czeka aż ją znajdziesz:P good luck

Kosmo
16-12-2012, 06:08
Już nawet sprawdzałem na zasłonkach Trace nadzieję Już 14.20 a jej ciągle nie ma :-(

KORSAKOW
16-12-2012, 08:51
nie wiem jak agamy ale legwany najłaytwiej znaleść włączając jeden mocy promiennik na środku pokoju, one lecą na ciepło, a nie przejmuj się 3 godzinnymi poszukiwaniami, to może trwać dniami, ale jesli mieszkani miało zamknięte okna to ona musi być w domu, niech zapanuje cisza i nasłuchuj ;-)

ladyone
16-12-2012, 10:45
jak mi zwiał gekonik to zaczęłam wywalać pozprawdzane meble poza pokuj i szukałam , szukałam i wszędzie patrzałam !
szukałam go chyba dwa dni aż wkońcu... znalazłam go siedzącego w terra tropikalnym cały mokrutki i zmarznięty :( na szczęście terra było puste a wszedł tam przez otwarte drzwiczki które potem zamknęłam bo niesądziłam że ógłby tam wejść
jakiej wielkości jest teoja agamka ? tym mniejsza to mogła się schować wszędzie, kwiatki też perzeszukaj masz inne zwierze np. kot ?
jak tak to zrób coś z tym zwirzem bo jeden mój wąż stracił tak życie:(

Kosmo
16-12-2012, 14:01
Agamka ma 27 cm NA razie jej nie namierzyłem Ona musi gdzieś tam być Ona, drzwi itp były pozamykane Nastawie lampy i korzenia Może sie zwabi Dzieki za rady

ziuta
16-12-2012, 23:09
Znam to uczucie , gdy wydaje Ci sie, ze juz wszystko przeszykales, a jej nie ma.
Mi tez kiedys zwiala agama. Szukalismy dwie godziny, wzedzie, z odsuwaniem lodowki wlacznie. Nie bylo - 2ga w nocy. Postanowilismy nastepnego dnia oddac dzieci komus na przechowanie, a sami szukac centymetr po centymetrze. Znalazlam ja przypadkiem, jeszcze tego samego dnia, gdy zaslanialam firanki w dziecinnym pokoju - siedziala na samej gorze, w faldzie, zupelnie niewidoczna.
Szukaj systematycznie:
- na firankach
- w roslinach
- na podlodze szczegolnie w ciemnych, zacisznych miejscach
- we wnekach
- w szafach, moze ktoras byla uchylona
Kurcze, pamietam, jak strasznie sie denerwowalismy, ale trzymaj sie, na pewno sie znajdzie, tylko pilnuj drzwi i okien, nie przesuwaj ciezkich mebli.
Trzymamy kciuki, napisz, jak znajdziesz.
Pozdrawiam

Darius
17-12-2012, 02:41
Ja kiedyś znalazłem swojego lega w podszewce płaszcza który był w szafie:) aby go wyciągnąć musiałem rozpruć ten płaszcz. Jak przeszukałeś szafę to sprawdż jeszcze w ubraniach.

KODZAK
17-12-2012, 04:17
mój leg bardzo często chowa się w fałdach na zasłonce oraz skacze z kwiatka na szafke pod telewizor i wlazi za video więc szukaj bardzo dokładnie i szczególnie tam gdzie wydaje ci się że ona tam nie mogła wejść
powodzenia

Kosmo
17-12-2012, 07:39
Juz nie mam pomysłów Przeszukałem już nawet smieci w koszu i skarpetki Zostawiłem mu jadło na noc, lampke, korzen grzejny i nic Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że agamce zrobił coś moj współlokator, który twierdzi oczywiście, że jej nie ruszał. Tego się boję najbardziej. Nawet nie pomaga mi szukać jakby wiedział, że nie ma czego :-(((

koksik
17-12-2012, 12:36
jeleli twoje przypuszczenia okaza sie prawda to masz fajnego wspollokatora:( powodzenia w szukaniu, mi gekony tez zwiewaly, a okazywalo sie zawsze ze byly blize niz sadzilem:)

rabit
23-12-2012, 06:17
I co znalazles ?

42d3e78f26a4b20d412==