PDA

Zobacz pełną wersję : waran stepowy



Alinoe
21-12-2012, 11:17
Czy znajdzie się ktoś kto może mi pomóc? Mój waranek zrobił się ostatnio agresywny. Nie bardzo wiem co mam z nim robić.

FarmeR
21-12-2012, 13:06
to nie jest jest porzytulanka ktora mozna kochac i calowac... decudujac sie na warana powinlas wiedziec ze to dziwkie zwierze, ktore moze byc z odlowu... pewna diewczyna kupila sobie waranka ktory byl spokojny itd. ktorego brala na rece... a potem ja cioagle atakowal i z nielada pretesjami do terrarysiow co sie z nim stalo?! dobra to wyglosilem przemowe :) teraz na porady... z tego co pamietam z tamtego tamtu to musisz terra z waranem oczywiscie w serodku :) postawic w pokoju/miejscu gdzie rzadko przebywaja ludzie... a jesli nie da rady to przykuj terra recznikiem wtedy bedzie spokojny... zapewnij mu jakies kryjowki w terrarium jesli ich niema.... acha no i jesli juz postawilas terra w cichym miejscu do po woli zblizaj sie do terra np. z ksiazeczka ale powoli... i zacznij pprzy terra ja czytac zebys sie szybko nie znudzila... no i waran niech sie przekona ze nic z twojej strony mu nie zagraza... i w miare z uplywem czasu coraz smielsze rzeczy rob... czyli oporstu na nowo musisz go oswoic :D powodzneia

Alinoe
23-12-2012, 05:20
Zdaję sobie sprawę,że jest to dzikie zwierzę i,że nie będzie merdać ogonem na mój widok,ale jeżeli nagle staje się agresywny to chyba mam prawo się niepokoić....
Dzięki :)

42d3e78f26a4b20d412==