PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o agame brodatą



shrimp
23-12-2012, 11:40
Witam jestem nowym uzytkownikiem forum i zarazem zaczynam swoja przygode z terrarystyka. Bardzo zainteresowala mnie agama brodata ze wzgledu na jej usposobienie i w miare latwa hodowle. Mam pytanie jaki jest koszt calego wyposazenia terrarium i oczywiscie koszt takiej agamy. Moglibyscie polecic jakis sklep w Warszawie dosc tani z agamami a moze ktos z was ma hodowle tych wlasnie zwierzakow ??:)

Z gory przepraszam jezeli ten temat juz byl ale jak wspomnialem jest nowy na forum:) Pozdrawiam

ziu
23-12-2012, 12:31
wiec sklepow w wwawie z tanimi agamami to nie ma sklepy sa bardzo drogie jezeli cos moglbym ci polecic sklep to smok przy ZOO na pradze srednie ceny ale fachowy sklep a tak to chodowcy terrarium tak ok mysle ze 200-250 + oprzyzadowanie ale to ja nie mam agamki to sie nie bede wypowiadal.

Polecam takze g Lamparciego takze fajna gadzinka tez oswajalna tansza.

Pozdrawiam

FarmeR
23-12-2012, 12:37
hm... niebede sie tu dlugo rozpisywal ale kiedys ktos podliczal te joszty ktore wymieniles.... tylko ze on dla doroslej.... no i wyszlo mu cos ok 700 zl. ale niekupuj na razie wejc na www.terrarystyka.com.pl w dziale artykoly tam Alicja, ktora bardzo serdecznie pozdrawiam ;) napisala b. obszerne i przejrzyste artukuly... dopiero jak bedziesz wiedzial wszystko bierz sie za kupowanie...

machniol19
24-12-2012, 00:02
zgadzam sie z farmerem - musisz sie przygotowac na wydatek rzedu 700zl i nie ma raczej wiekszego znaczenia czy jest to mala agama czy dorosla. PS jezeli w w-wie sa takie ceny to sprawdz biofil.

rabit
24-12-2012, 03:05
Złap mnie na gg [4714282] to ci wszytsko powiem. Ja na moja z szafka [800zl] wydalem podan 2000zl.

42d3e78f26a4b20d412==