PDA

Zobacz pełną wersję : Terrarium dla Anolisów



HipoBipo
05-01-2013, 15:00
Witam

Postanowilem zakupić Anolisy Zielone no i mam mały problem z przygotowaniem jak najlepszego terraria dla nich.Przeczytalem ostatnio wiele opisów jak użądzić odpowiednie lokum dla nich lecz sa tam tylko same informacje ogólne a niema nic konkretnego.No i mam taką prośbe jak ktos ma pomysł lub może zdiecie gotowego terraria dla nich niech pisze tu lub na meila (jesli wyślecie na meila to napiszcie w temacie terrarium ). Z góry wielkie dzieki.



Pozdrowienia dla wszystkich terrarystów :-)

KODZAK
06-01-2013, 15:10
terra

KODZAK
06-01-2013, 15:11
2

Paweł J.
06-01-2013, 15:14
Przedewszystkim musisz zadbać o klimat i pamiętaj że najważniejsze jest to żeby Twoje zwierzątka sie w tym terrarium dobrze czuły! Anolisy lubią gałęzie więc im to zapewnij! Co do konkretnego użądzenia to już jest Twoja inwencja twórcza! Możesz przecież zrobić ścianę z gipsu a możesz równie dobrze takowej nie robić! Ale jeśli masz warunki i chociaż trochę zdolności to taką zrób poniważ napewno im to nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie! Tylko pamiętaj że rozmiar terra musi być odpowiednio duży żeby zwierzakom było dobrze! W załączniku masz przykładowo moje terrarium jeszcze nie wypełnione żadnym zwierzaczkiem ale myślę że dla anolisów by się nadawało! Powodzenia!

Dragonette
07-01-2013, 07:58
Hej, Hipo, podaj mi linki do tych opisów, bo też zamierzam kupić sobie paszczurka :)

42d3e78f26a4b20d412==