PDA

Zobacz pełną wersję : .::Anolis zielony & młody legwan zielony ??::.



Matmike
10-01-2013, 07:23
Witam !!!
Chciałem kupić gekkona pigmejskiego ale w sklepie obok mojego domu nie ma takich gekkonów nawet w churtowni !! A więc pomyślałem ,że sprawię sobie anolisa zielonego ! Ale w wakacje planuję kupić bardzooo młodego legwana zielonego .
Te dwie jaszczurki może nie mają tak bardzo podobnych wymagań ale coś mają ze sobą związanego !! No nie ?? No więc pomyślałem ,że kupię tego anolisa a on podrośnie ! I gdy kupię tego młodego legwana spróbuję te jaszczurki zaprzyjaźnić !!
Co wy na to ?? Kiedyś na jakiejś stronie widziałem legwana z anolisem !! Aaa w pewnym sklepie (w Rumi) widziałem legwana ze scynkiem i gekkonem (wszystkie jaszczurki w jednym terrarium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Czekam na odp. i pozdrawiam !!!!!!!!!

Michał Solarz .::Mike::.

Gadman
10-01-2013, 07:39
przede wszystki musisz wiedziec jakiej sa płci jesli beda 2 samce to raczej nie ajak inna kombinacja płci to tak ale jak leg bedzie juz dosc duzy powiedzmy 70 cm to je oddziel

Macha
10-01-2013, 07:47
W sklepach znajdziesz wiele różnych gatunków w jednym terra, ale nie znaczy to, że one mogą ze sobą mieszkać:(
Moim zdaniem anolis jest za mały by mieszkać z legiem (dorosły anolis jest mniejszy od małego lega)
Przeczytaj opis anolisy można łączyć np. z felsumami lub innymi małymi anolisami

KORSAKOW
10-01-2013, 09:54
proponuje też jakiegość fajnego szczura dać im do terra, a po dnie niehc chodzi żółw stepowy. też kiedyś coś takiego widziałem w sklepie

Bardzo głupi pomysł

Black
10-01-2013, 10:31
Michal. Twoj plan nie jest najlepszy a nawet kiepski. Niby co mja wspolnego? Ze sa zielone i oby dwie jaszczurki? ;)
Mlody legwan jest znacznie wiekszy od doroslego anolisa. Nie lacz tych dwoch gatunkow. Kto bedzie jadl swierszcze? Legwan:( Nie lacz ich. Zajmij sie jednym gatunkiem a 10 naraz w 1 terrarium. To ze w sklepach tak jest to nie znaczy ze jest tak dobrze!

42d3e78f26a4b20d412==