PDA

Zobacz pełną wersję : agamka blotna nie chce jesc :( pliss o rady



Kozub
30-01-2013, 10:28
hej witam mam agamke blotna od okolo dwoch miesiecy i co i po wylince przestala jesc nie je juz z dwa tygodnie ?? co moze byc przyczyna lub co zrobic zeby jej pomoz nie boji sie mnie wogole jest nadal ruchliwa ale juz chyba nie tak bardzo jak kiedys temperaturke ma ok podloze kokos ?? mial moze ktos podobny problem ?? bo sie obawiam a nie che jej stracic dostawala witaminki w postaci wibowitu jadla swierszcze i maczniaki jak jadla oczywiscie ma teraz okolo 20cm moze troche mniej za wszelkie rady dziekuje
Marcin
kozub@dka.pl
GG 731064

FarmeR
30-01-2013, 11:16
moze zafundowala sobie glodowke?? moj gekon (byly gekon) jak zywkle jadl 5 swierszy na dzien to przez 3 tyg jadl jednego na 3 dni! troche schodl ale nic mu sie niestalo rozum mu wrocil i zaczol jesc normalnie... acha a moze sprobuj dac jej cos innego niz swierszcze... albo bez dodatkow witaminowych (moj gekon z paczatku jadl lec zpotem zaczol wybrzydzac i niechcial ruszyc z jakakolwiek posupka) nic innego nie przychodzi mi do glowy

James
30-01-2013, 13:02
mja blotna tez niekiedy niehcce jesc z 1 tydzien ale 2 to juz troche duzo

Spellcaster
30-01-2013, 13:51
Dwa tygodnie to faktycznie duzo . Nie wydaje mi sie zeby to była zwykła głodowka , za długo . Jednak po tym co napisałes mozna tylko spekulowac . Moze faktycznie sprobuj zmienic jej pokarm choc mysle ze nie to jest powodem . Ja bym poszedł z nią do weta na twoim miejscu ale ja zawsze panikuje ....

Dragonsong
30-01-2013, 14:53
Nie napisałeś kiedy się załatwiała ostatnim razem - to dość ważna informacja. rzeczywiście agamki robią sobie głodówki ale to już trochę długo. Skontaktuj się na wszelki wypadek z weterynarzem.

Kozub
31-01-2013, 09:07
do weterynarza mam 100km takiego co by cos sie znal a co do zalatwiania sie to moge powiedziec ze zalatwia sie codziennie tylko nie wiem czym bo nie je tylko pije

Dragonsong
02-02-2013, 02:45
Ja bym jednak proponowała (to już chyba 3 tygodnie tak?) chociaż zadzwonić do weterynarza bo to jest poprosty niepokojące. Na str głównej znajdziesz numery tel. i na forum weterynarze.

42d3e78f26a4b20d412==