PDA

Zobacz pełną wersję : 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin



treewood
28-02-2013, 02:29
Pan Piotr Noczyński po raz kolejny okazal sie bardzo uczciwy i dla mnie waznym sprzedawca zwierzat terraryjnych.

Wczoraj sprzedal mi 2 anolisy zielone. Samiec i samica. Wkrotce dojdze jeszczcze jedna samica.
Dalem je do terrarium w ktorym trzymam dorosle rzekotki arlekin. Na razie nie widze, zadnych powodow do jakichkolwiek konfliktow gdyz anolisy od razu usadowily sie na gornej czesci terrarium na lisciach i bambusowych drabinkach bo tam maja cieplej i blizej do latajacych much.
Rzekotki natomiast przebywaja raczej w cieniu na dole terrarium siedzac na mchach pod liscmi bluszczy.

Moze jak bedzie dobrze to anolisy beda sie rozmnazaly... podobno nie ma z tym problemu (tak pisze w opisie). A jakie jest wasze zdanie na temat rozmnazania anolisow i sposobow na to by doprowadzic do kopulacji?

goblin
28-02-2013, 06:23
hyh wczoraj je dostaleś (tak wynika z tego co napisałęś :P) a już masz w profilu zaznaczone rozmnożenie ?? hyh ciekawe chyba też s ekupie anolisy rozmnażają sie lepiej niz króliki :D:D

Dejot
28-02-2013, 09:59
no Piotrek jest wporzo:) za ile on ma te anolisy?:)

treewood
01-03-2013, 02:00
rozmnozenie dlatego iz chce je rozmnazac ... to dlatego ... dlaczego od razu nasmiewcze podejscie?

treewood
01-03-2013, 02:00
40 zl sztuka ... choc teraz nie ma ... ja czekam na kolejne samice

goblin
01-03-2013, 05:22
ale przecież pisze "rozmnożenie" i jeżeli coś rozmnożyłęś to zaznaczasz a nie :P:P oki kupuje se jutro Pytony krwiste i zaznaczam że chce je rozmnożyć zobaczyłbyś ile by było pytań jak mi sie to udało itp itd <lol>

Darius
01-03-2013, 08:48
No to trochę tak jakbyś stanął u podnórza Everestu z zamiarem wspięcia się na niego i już całemu światu rozgłosił że go zdobyłeś:)))) zamiar a realizacja tego zamiaru to dwie różne rzeczy.

treewood
02-03-2013, 09:10
ja to rozumiem jako, ze chce rozmnozyc te anolisy ... i dlatego zaznaczylem ... nigdzie nie doczytalem sie iz "rozmnozenie" oznacza iz rozmnozylem ...

Darius
03-03-2013, 02:50
???????????? rozmnożenie to rozmnożenie i już. Pewnie dlatego nie ma tam napisane że rozmnożenie oznacza że udało ci sie doprowadzić do kopulacji, zapłoadnienia, zniesienia jajeczek wyklucia no i w końcu przeżycia młodych bo to jest logiczne i wynika z tego jednego krótkiego słowa jakim jest: ROZMNOŻENIE. Pozdrawiam i życzę ci tego rozmnożenia anolisków jak najszybciej aby rzeczywistość dogoniła twój profil :)

42d3e78f26a4b20d412==