PDA

Zobacz pełną wersję : HELP !



aIan
17-03-2013, 12:43
Boże już nie moge wytrzymać w moim pokoju śmierdzi gorzej niż w ZOO, dla agamki na podłoże mam piasek nie ma on jeszcze nawet dwóch miesięcy a jak mam chodziasz 20 minut zamknięte okno w pokoju to zaczyna śmierdzieć... Ale rzecz w tym że nie śmierdzi ani zgnilizną ani jej kupkami itp... Słyszałem różne porady. Wiem że to jest na 100% przez podłoże ponieważ w piasku rozwijają się te bakterie ale nie mam zielonego pojęcia na co moge wymienić ten piasek żeby moje terka było ozdobą a nie niepotrzebną rzeczą.


PS. Jak miałem wcześniej tą agamke w małym terka to nic nie śmierdział chodziarz był piasek a teraz kupiłem sobie takie terka 120 x 60 x 60 i ten zapach wypełnia mój pokój.... Ludzie może wy mi pomożecie !!! :(

RikoX
17-03-2013, 14:50
Zmien podloze na bukowe lub kokosowe ja mieszkam w kawalerce i w terra w terra 150x80x80 mam 4agamy i wogole nie smierdzi. pozdrawiam

aIan
17-03-2013, 23:48
czekaj bukowe to będzie takie kostki drewniane ciemne i ziemia zmieszana :D ?

afrox
18-03-2013, 03:27
kup sobie normalne podłoże kokosowe... takie spore kostki... z tego co czytałem wynika, że jest to najlepsze podłoże... ale skoro miałeś wsześniej takie samo podłoże jak teraz i nic nie śmierdziało to może coś nie tak jest z tym nowym terrariumem... pozdrówki

42d3e78f26a4b20d412==