PDA

Zobacz pełną wersję : plankton łąkowy



MARCIN BIELIŃSKI
26-04-2013, 05:15
jak nałapać koników polnych te małe skaczące potwory są bardzo sprytne jak można je podejść zeby nie skakać za nimi po łące z marnym skutkiem

Pozdrawiam
Marcin

MataManX
26-04-2013, 06:40
Bierzasz dużą i długą siatkę z gazy wchodzisz w wysoką trawę i machasz w te i spowrotem. Po chwili zaglądasz do siatki a tam jest juz dużo robactwa. Przynajmniej ja tak robię i działa :P

Chrzaniki
27-04-2013, 03:59
rękami a właściwie jedną. Ja tak robie , moja żonaka tez i jest ok.

Dragonsong
27-04-2013, 04:08
dobrym sposobem jest siatka na motyle - idziesz przez łąkę i machasz ją nad ziemią - a owady wrzucasz do faunaboxu. Pamiętaj tylko żeby łapać owady na oddalonych od zanieczyszczeń łakach i nie pryskanych i o tym że należy od razy wywalić owady posiadające żądła i owady chronione ;)

darkinvaider
28-04-2013, 12:48
witam mam wlasnie pytnie dotyczace konikow polnych,wiem ze mozna je przechowywac w lodówce i wtedy zapadają w hibernacje,jak dlugo moga przbywac w tym stanie?zatanawiam wlasnie czy mozliwe jest zrobinie zapasow na okres zimowy,zawsze to urozmaicenie diety jest dal podopiecznych.pozdrawiam

James
01-05-2013, 02:10
Mysle ze takich juz miesiąc leżących koiników nie każda jaszczurka dotknie
a tak apropo łapania koników to biore kilku młodszych kolegów na łąke i łapiemy jak nas jest ok. 5-7 to koników jest b.duzo w krotkim czasie oczywiście łapiemy rekami

42d3e78f26a4b20d412==