PDA

Zobacz pełną wersję : pierwsze jaja anolisa



Gryfel
02-05-2013, 11:30
jak inkubowac jaja anolisa w co mam wsadzic jak ma to wygladac i wszystkie inf na temat inkubatora??jak sie tym opiekowac czy moge prosic o informacje bo moja samiczka dzis wlasnie zlozyla pierwsze jaja

koleś
02-05-2013, 12:15
I dopiero teraz się o to pytasz??a już myślałem że wiek w twoim profilu jest nieprawdziwy. Musisz zrobić inkubator. Opis prostego inkubatora jest na www.snakes.pl . Jeżeli nie masz inkubatora, to możesz zaryzykować i pozostawić jajka w terrarium. Musisz je tylko czymjś przykryć i najlepiej żeby były w ciepłym miejscu o jak najbardziej stałe\j temperaturze i żeby miały wilgotno, ale wtedy są mniejsze szanse że się coś wykluje.
Powodzenia

koleś
02-05-2013, 12:17
sorki, z twym wiekiem to nie do ciebie, pomyliłem cię z kimś innym (ostatnio jestem jakiś rozkojarzony)

Jaca16
02-05-2013, 12:37
Jaja anolisa zielonego sa bardzo wytrzymale na zmiane temperature.mozesz zostawic jajka gdzies w terra ,.stala temperatura i wilgotnosc .Jak ci sie troche zapadna to zwieksz wigotnosc.Ale z jajkamianolisow nie ma problemow.Inkubacja jest tak prosta ze az smieszna.

Gryfel
02-05-2013, 12:50
a czy samiczka moze miec malutkie wole??bo mam pewien problem bo mam samca dzis kupilem samice i powidziano mi ze na pewno nia jest i nawet sie na to zapowiadalo bo rozkopala maly dolek kucnela na nim i bylem ze skalda jaja tylko ze poprzedniego partnera ale po pewnym czasie zaciekawilo mnie to ze rozklada malenkie wole a na plecech ma jasna prege (o dziwo samiec moj wogule tego nie ma) i teraz nie wiem co robic czy wymienic ten nabytek czy moze poczekac.Juz bylem przekonany ze sklada jaja.Poza tym jeden daje sobie chodzic po drugim osobniku i nie wiem co to jest czy ktos mi to wyjasni??przpraszam za zament ktory sieje

PMajdan
02-05-2013, 15:55
Ledwo co kupiles jaszczurke i juz sie bawisz w rozmnazanie :/

Gryfel
03-05-2013, 09:31
nie luz cofam wszystko bylem sie w sklepie upewnic jescze czy to samica mowia ze tak licze na nich mi tez sie wydawalo ze to samica ale wole wsbudzilo moje podejrzenia co do tego pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==