PDA

Zobacz pełną wersję : Musze cos wytlumaczyc ciemnej osobie :D pomocy



Kunoichi
12-04-2013, 15:18
kolega mnie pyta dlaczego weza niemoze trzymac w akwarium (bedzie to mleczny albo stzelec wschodni)................i czeka na dowody dlaczego nie

aja mam juz dosyc napiszcie mi powody dla ktorych AKWARIUM niejest dla weza....

Hari
12-04-2013, 16:03
wentylacja

Duffy
13-04-2013, 01:09
brak cyrkulacji powietrza

Kregon
13-04-2013, 01:19
Akwa jest otwierane tylko z gory, co za tym idzie wymiana powietrza zachodzi tylko tamtedy. Jest ona bardzo malo wydajna. W terra bedzie duszno, a waz bedzie sie meczyl wlazac jak najwyzej, zeby zaczerpnac swiezego powietrza.

W terra gdy otwory wentylacyjne sa 2 na roznych wysokosciach, roznica cisnien i temp. sprawia ze bardzo ladnie sie ono wentyluje i caly czas naplywa swieze powietrze.

Tak mu powiedz dodajac, ze waz sie moze udusic i kolega stalby sie morderca ;) i ze moze lepiej poczekac, sprzedac akwa, odlozyc kase i kupic ladne terra. Ew. jesli kolega nie ma dwoch lewych rak, to niech sam zbuduje.

Sm0k3D
13-04-2013, 01:34
Mozna zrobic tez tak ze ten napowietrzacz do akwarii, tkai z rureczka to rurke poprowadzic dolem =]

koleś
13-04-2013, 05:52
obieg powietrza w Akwa wcale nie jest za mały!!! Jest nawet większy niż w prawdziwym terra. Chodzi o to że ciepłe powietrze uchodzi górą i ciężko jest utrzymać odpowiednią wilgotność i temperature. Chodzi również o to że jest trudmnieszy dostęp do zwierzęcia.

coolary
13-04-2013, 06:38
Tak jak napisali przedmówcy: w bez przeróbek w akwarium nie da uzyskać się odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

xav_setherial
13-04-2013, 16:00
Jeśli wąż będzie wyciągany z akwa z góry, to pierwsze, co będzie widział, to będą ręce właściciela, a że węże kiepsko widzą, ujrzy tylko poruszające się plamy kojarzące mu się z ptakami i się zestresuje odrobinę. Chodzi o to, że w naturze naturalnym wrogiem węży są polujące na nie ptaki, a nawet u węży, które są urodzone w hodowli instynkt pozostaje, one mają to po prostu zakodowane w genach. a po co wąż ma być niespokojny za każdym razem, jak jest wyciągany.

Narka

wezyki
14-04-2013, 02:38
jedyne dobre terrarium na zolwia i to wodnego to akwarium :)

a niekturzy mowia ze akwaria trzeba zostawic rybkom

rysiosz
14-04-2013, 11:41
Kunoichi z twojego tematu posta ("Musze cos wytlumaczyc ciemnej osobie :D pomocy") wynika to, że ty też jesteś tą ciemną osobą, która nie wie ;) sorry za obraze jeżeli cię uraziłem ;)

Kunoichi
14-04-2013, 12:22
nieobraziles mnie :D jestes za mlody zebym sie przejela :D

powiedzialam koledze wszystko a do niego niedocieralo wiec sie zglosilam tutaj
zreszta kolega juz zmienia akwa na terra,

atak na marginesie jak niewiesz jak napisac na temat to nie pisz wogule

rysiosz
14-04-2013, 13:37
Pisze na temat ;) Zacytuje twoje słowa : "napiszcie mi powody dla ktorych AKWARIUM niejest dla weza...." ; "powiedzialam koledze wszystko a do niego niedocieralo ". Wywnioskuj z tego sama ;) Powiedzieli ci tutaj wszyscy, dlaczego akwa. nie może być jako terrarium i jak wcześniej koledze powiedziałaś to co ci tutaj wszyscy napisali to po co się jeszcze pytasz ? Chcesz się upewnić :> :]

Kunoichi
14-04-2013, 13:42
ale dowciapny gnojek :D
nielap mnie za slowka :D
niesiebie chcialam upewnic ale jego....niektorym niewystarczy ze jedna osoba cos powie tylko kilka

rysiosz
14-04-2013, 13:44
O.k nie lubie się kłucić ;) Spoko ;)

42d3e78f26a4b20d412==