PDA

Zobacz pełną wersję : Bearded dragon



KoReXoN
13-08-2013, 10:38
Czy ktos już, karmił agamy tym pokrmem z biofila? chodzi o konserwe roślinną i granulat. Jak wrażenia, czy chętnie zwierzai wcinają?

RikoX
13-08-2013, 10:43
moje tego nie chcialy jesc cala puszke wywalilem,a granulatu nie probowalem.Pozdrawiam

darkinvaider
13-08-2013, 11:18
ja mam granulat dla dorosłych,na poczatku pare granulek zostalo zjedzonych,pozniej niechetnie go wcinaja chyba ze zglodnieja i nie dostaja swierszczy danego dnai ,ale ogolnie to nie jestem zadowolony ,ale przynajmniej swiersczom smakuje;] a zmielony na pył w młynku do kawy daje pełnowartosciowy pokarm dla wylegu swierszczy;];];]pozdro

KoReXoN
13-08-2013, 12:32
Acha...szkoda

Double
13-08-2013, 13:15
mój agam żre to równo, kiedy jest akurat deficyt w swierszczach albo warzywach, choc dlugo musial sie przyzwyczajac

Dragonsong
13-08-2013, 13:29
moja agamka lubi granulki ;) chociaż najdziwniejsze jest to że o wiele bardziej smakuje to agamom błotnym ;)

goja
15-08-2013, 01:52
A moja je granulki tylko jak zgłodnieje, dziugnie parę razy i wraca na korzeń. Druga nawet nie powącha. A jeśli chodzi o puszkę to nawet z ręki nie spróbowały. Więć chyba nie są to najlepsze produkty.

Double
15-08-2013, 03:18
wydaje mi sie, ze to zalez od indywidualnego gustu agamy i tego, jak bardzo jest glodna. to jasne, ze moj agam woli robale od "jaszczurkowego chappi", ale i to ostatnie bardzo chetnie jada.

skarpiel
28-08-2013, 07:12
Ja swoje Kupiłem jakieś takie gówno w zoologiku jedno w granulkach drugie to wysuszone robaczki i małe rybki (chyba) - Są to witaminy dla żółwi i jaszczurek (podobno tak mi babeczka (sprzedawca) poradziła
Generalnie żrec tego nie chce ale od czasu do czasu jak jej przystopuje żywca to ten susz wcina jak oszalała - granulek jeszcze nie chce ruszać.
Poza tym karmiona jest świerszczami, mączniakami(jak mogę najżadziej), karaczanami (podobno tego nie jadają - buhaha - spróbujcie polecam) moja z tego co widzę uwielbia sie z nimi ganiać takie 2-2,5 cm to prawdziwe rodeo w terra - a jaszczura ma dopiero 15 cm - kilka minut pogoni i szarpania a karaczan już sam nie wie co robić.
Hej czy takiemu maluchowi jeszcze coś można włączyć do menu (czekam na propozycje

42d3e78f26a4b20d412==