PDA

Zobacz pełną wersję : Rośliny dla Agamy brodatej ???



Vernon_Carter
29-08-2013, 04:29
Hej !
Mam pytanko jestem już w ostatnim stadium robienia i wyposażania mojego terrarium dla Agamy Brodatej, powiedzcie czy ktoś z Was ma tam jakieś rośliny zielone ale chodzi mi o żywe ?? Jak tak to jakie macie aby moja Agamka nie chorowała, co prawda słyszałem że nie powinno sie wstawiać roślin dla tych Agam.
ufam Wam i dlatego pomóżcie !!!
Pozdrawiam !

ROCES
29-08-2013, 06:03
ja mam jakas tam rosline ale nie znam jej nazwy pozatym widzialem fotki z kaktusami w srodu
ale nic nie doradzam ... zeby nie bylo na mie

Double
29-08-2013, 07:55
kaktusów nie wolno!!!! pokluja i porania zwierze. poszukaj w dziale o roślinach, do terrariow stepowych albo np. dla gekonow lamparcich, ten watek byl poruszany juz wieeelee razy

ser
29-08-2013, 10:28
na forym rośliny umieściłem prawie identyczny post

darkinvaider
30-08-2013, 10:08
witam ja ma w swoim terra z brodaczami sztuczna trawe wygladajca jakby troche podsechnieta(do kupienia w kazdej kwiaciarni)po odpowidniem umodelowniau wyglada bardzo ladnie i naturalnie i pasuje do warunkow w jakich zyja brodacze.pozdrawiam

Gadzinka
02-09-2013, 00:56
Ja mam Trzykrotkę, niestety przez jakieś pół godziny tylko,bo potem zostaje zjedzona :) Obawiam się,że jakąkolwiek wsadzisz roślinkę,brodacze i tak ją zjedzą,więc trzeba uważać co wkłada się do terra. Najlepiej kupiś jakieś sztuczne imitacje np.wspomniana już trawka :)

goja
10-09-2013, 13:26
Zgadzam się z Gadzinką, cokolwiek wstawisz żywego zostanie zjedzone. Moje agamy testowały wszystkie rośliny pod względem przydatności do spożycia, nawet sztuczne. Wstaw lepiej sztuczne, i może od czasu do czasu jakąś trzykrotkę do obżarcia, lub kombinuj. Kiedyś widziałam zdjęcia żywej, ładnej trawy (rośnie na nasłonecznionych, piaskowych terenach) w terra u agam, właściciel twierdził, że agamy spróbowały i im nie smakowało, więc zostawiły trawę w spokoju.

42d3e78f26a4b20d412==