PDA

Zobacz pełną wersję : Pogona V i co jeszcze razem?????



skarpiel
06-09-2013, 01:26
Wiem że takie pytania się powtarzają ale co mi tam - może trafi się ktoś normalny kto udzieli mi konkretnej odpowiedzi.
Chodzi o to - mam małą Pogone (16cm) - narazie siedzi w akwa przerobionym na terra ok 50 l. w krótce trzeba będzie zacząć myśleć o czymś większym i tak sie właśnie zastanawiałem czy można by ją było trzymać z jakimiś innymi gadami?
Jesli tak to strzelił bym większe terra i było by ekstra!!!!!!!!!

Mam tylko jedną prośbe
JESLI MACIE TUTAJ ZAMIESZCZAĆ SWOJE WYWODY NA TEMAT JAKI TO JESTEM NIEDOUCZONY I WOGULE TO PROPONUJE OD RAZU DAĆ SOBIE SPOKÓJ

- LINKI DO STRON TEMATYCZNYCH MILE WIDZIANE

Z góry wielkie dzieki

bromba
06-09-2013, 02:56
Proponuję drugą (albo i trzecią) agamę brodatą

skarpiel
06-09-2013, 03:07
Hej to swoją drogą
Ale ciekaw jestem jaki inny gatunek z nimi wytrzyma!!!!

darkinvaider
06-09-2013, 09:00
nie wiem czy jakis inny sie nadaje,ja mam osobiscie 2 agamy i wystarczajce fazy tocza razem,i nie wyobrazam sobie smotnej agamy w terra(wiem bo moja przez ok 3 tygodnie byla sama po tym jak dostala towarzysza zupelnie sie zmieniła0:)))

micgekon
06-09-2013, 11:25
Nikt z nimi nie wytrzyma :) jak masz miejsce na duuuże terra to wsadź tam samca z kilkoma samicami zobaczysz jakie ciekawe zachowania obserwuje się w takim stadzie.A innych gatunków nie ma sensu do nich wkładać. Albo zrób dwa terra i dwa gatunki.

Gadzinka
06-09-2013, 15:13
Agamy najlepiej trzymać z agamami (oczywiście brodacze z brodaczami :)) Nie ma sensu dawać do nich inne gatunki,są zbyt żywiołowe,a trzymając ich kilka naprawdę jest co obserwować.Kup drugą brodkę,zobaczysz,że nie pożałujesz

Chrzaniki
12-09-2013, 07:50
-Nie ma sensu dawać do nich inne gatunki,są zbyt żywiołowe - to nie o zywiołowosc chodzi tylko o terytorializm. Agam brodatych nie da sie chodowac z innymi jaszczurkami bo sie pozabijaja - tak samo nie mozna trzymac dwóch dorosłych samców( no chyba ze jeden uzna dominacje drugiego, ale o tym tylko slyszałem :))

ufo12
12-09-2013, 10:59
moja samica złożyła 37 jaj, z czego wykluło się 35 zdrowyzh agamek

42d3e78f26a4b20d412==