PDA

Zobacz pełną wersję : Ile czasu anolis moze nie jesc ??



Silent_Dragon
13-09-2013, 10:48
Witam
Przedwczoraj zakupilem anolisa karolinskiego. Dodam ze to samczyk. A mianowicie. Siedzi sobie caly czas w terra i nawet chyba juz sie odstresowal bo nie jest juz brazowy i caly czas sie wygrzewa :] , ale jest problem. Wrzucilem mu kilka swierszczy odpowiedniej wielkosci, ale on tylko sie na nie patrzy i wodzi zwrokiem, ale ani mysli go zlapac. Swierszcz przeszedl mu kolo nosa, a on tylko na niego patrzyl :[

Co mam zrobic aby zaczal jesc??

Pozdrawiam

Dominik1
13-09-2013, 11:21
moje anoliski kochały muchy jak nic nie chciał jeść to muszki zawsze z chęcią skosztowały więc może spróbuj z muchami?

Ciapek_anolis
13-09-2013, 12:21
musisz urozmaicac mu diete. Nie można podawać tylko i wyłącznie świerszcy.Pomyśl o maczniakch(tylko nie za dużo bo są bardzo tłuste) , muchy, jak Ci sie uda to ćmy:)Sprawdź w czym poprostu twój jaszczur gustuje.

Ciapek_anolis
13-09-2013, 12:31
a moge sie zapytać gdzie go kupiłeś? ja poszukiwałem i nie znalazłem

Silent_Dragon
13-09-2013, 12:33
Witam
W kakadu. Przeciez to zwykly anolis zielony (karolinski) wiec mozna go dostac doslownie wszedzie!!!
Moze jest w biofilu.
Pozdrawiam

Ciapek_anolis
13-09-2013, 14:08
własnie tez tak myślałem -wszezie. Byłem na początku wrześnie w swiętochłowicach na giełdzie i tam były tylko brązowe , a jako że tera miałem już gotowe to wziołem jaki był.. teraz konsruuje tera dla agamy brodatej:)(i automatycznie mam dosprzedania anoliska)

42d3e78f26a4b20d412==