PDA

Zobacz pełną wersję : Ile kosztuj ... ?:)



manius
27-10-2013, 14:18
Heja wszystkim to moj pierwszy poscik na tym forum mam nadzieje ze potraktujecie mnie z przymruzeniem oka jak zrobie cos nei tak lub spytam o cos co niepowinienm pytac . A wiec moimi Mili przejde do zeczy ile kosztuje Agama czerwonogłowa ?
Pewnie spytacie ile ma meic cm ? A ja wam mowie nie wiem :) tak zebym mogl sobie ja wychowac ( wychowac w sensie od młodziaka )

manius
27-10-2013, 14:35
przepraszam zkorzystalem z opcji szukaj i przeczytalem ze nie warto jej kupowac poniewaz jest bardzo bardzo trudna w utrzymaniu ( w sumie to wycztytałem tez o niej ) ale przeczytalem tez ze sa z " odłoowu" cokolwiek to znaczy i czesto sa zestresowane i zarobaczone ...
to teraz moje drugie pytanie ! :)

Agama lamparcia mnie interesuje lub tez inna jaszczurka do 40 cm :>?
prosze o podpowiedzi z gory wam bardzo dziekuje .. i jak mozecie mi podac jakies strony sklepow w krakowie byłbym tez bardzo wdzieczny ..

Ciapek_anolis
27-10-2013, 14:37
najeden z najlepszych sklepów w Polsce jest w Twoim mieście , a nawet o tym nie wiesz:D www.biofil.pl

Pituophis
27-10-2013, 14:57
A co to jest agama lamparcia?
Podaj nazwę łacińską, bo polska mówi niewiele.
Agama czerwonogłowa/właściwa(Agama agama) jest bardzo wrażliwa, wymaga starannego odrobaczenia trzymania w wielkich terrariach o urozmaiconym wystroju w dużej grupie a i tak żyje zwykle kilka-kilkanaście miesięcy w niewoli.Tak samo jest z innymi Agaminae(Agama mwanzae, aculeata, hispida czy Trapelus savignyi). Wybierz gatunek jaszczurki regularnie rozmnażany i hodowany często np. Pogona vitticeps.

42d3e78f26a4b20d412==