PDA

Zobacz pełną wersję : Gekon tajski domowy problem!!



pw236
20-12-2013, 15:05
witam,
mam problem z gekiem domowym jest on bardzo szybki i jak wrzucam swierszcze to boje sie ze wyskoczy jak najlepiej dawac swierszcze ? jak otwierac itp jak go lapac do pudelka przy zmianie np wlokna??

Dzieki za odp z gory

Darius
20-12-2013, 17:29
Co to za pytanie??
Jak dawac swierszcze?? Normalnie otwierasz terra i wrzucasz swierszcza, nie wierze ze twoj gek az tak pragnie na wolnosc ze za kazdym razem jak tylko otworzysz dzrzwiczki to on wyskakuje.A nawet jesli to masz dwie mozliwosci albo z prawej otwierasz minimalnie drzwiczki i wrzucasz swierszcza albo z lewej w zaleznosci od tego po ktorej stronie terra jest gekon. Co do zmiany wlokna to nie ma sie co przejmowac bo jesli bedziesz wyjmowal kupki lub zdechle swierszcze na bierzaco to wymiana wcale nie musi byc zbyt czesta. Ale jesli go musisz juz lapac to zagon go do pudelka jak pisales i wymien co masz wymienic a potem go wpusc spowrotem i tyle.

pw236
21-12-2013, 00:28
Ok dzieki darius tylko widisz ja mam taka klapke do otwierania cala gora sie podnosi:/ ale dzisiaj ide do szklarza i mi cos wykombinuje:D
dzieki pozdrawiam

JoShi
24-12-2013, 04:21
>Ale jesli go musisz
> juz lapac to zagon go do pudelka jak pisales i wymien co masz
> wymienic a potem go wpusc spowrotem i tyle.
Taaaak. I ogon Ci zostanie w reku a gekon nadal w terrarium. . Najlepiej, zeby mial taki schowek, zeby mozna go bylo wyjac z calym schowkie. Gekon sie schowa, tu zamykasz lub zaslaniasz wejscie i po klopocie.

JoShi
24-12-2013, 04:22
> Ok dzieki darius tylko widisz ja mam taka klapke do otwierania
> cala gora sie podnosi:/
No i to jest wlasnie zrodlo problemu. Jaszczurek nie trzyma sie w akwariach tylko w terrariach. Wiec moze niech ten szklarz wykombinuje ci jakies terrarium.

42d3e78f26a4b20d412==