PDA

Zobacz pełną wersję : gekonik placzacy nie chce jesc pomocy



placzacy
28-12-2013, 13:54
gekon nie jadł 5 dni i takie odstepy sobie czasami robi naje sie swierszczy i nie ja dam mu dwa pod rzad i nie je czy sie najadł i nie je czy mu cos jest prosze o pomoc jest mały i ciezko go złapac wiec przymusowe karmienie odpada

Darius
28-12-2013, 15:06
Gady czasami robia sobie takie przerwy to normalne. Jesli twoj gekon nie schodl ostatnimi czasy nie stal sie osowialy czy w jakikolwiek inny sposob nie zmienil niepokojaco zachowania to nie masz sie czym martwic. Jaszczurki nie jedza codziennie i czasami zdazaja im sie dluzsze przerwy w jedzeniu. A o karmieniu przymusowym raczej zapomnij bo raczej polamiesz gada a nie nakarmisz.

holandia
28-12-2013, 19:15
Tez mam gekony ale napisz krotko cos wiecej bo moze mu za zimno albo dajesz za duzo jedzenia na raz , moj np.nie jadl bo byl wyziebiony przez poprzedniego hodowce , dostal zapalenia gardla i pluc co stwierdzil specjalista w klinice dla ''szczegolnych zwierzat'' - po zrobionej sekcji...... . Mam jednak nadzieje ze przyczyna u Ciebie bedzie inna. Napisz wiecej o nim .... .

moroszka
29-12-2013, 05:11
Płaczące moga jeść świerszcze od czasu do czasu. Ich główną dietą są owocówki, tych potrafią zjeść mnóstwo. Do tego gerberki i bobo fruty.

Krzychu
29-12-2013, 07:04
świerszczy też potrafią zjeść dużo;]

42d3e78f26a4b20d412==