PDA

Zobacz pełną wersję : Obserwacje kilku gatunków



Pawllo
30-12-2013, 10:55
Witam!
Prosiłbym hodowców którzy posiadają biczogona malijskiego (Uromastyx maliensis) lub Agamę brodatą (Pogona vitticeps ) albo legwana obrożnego(Crotaphytus collaris) lub scynka berberyjskiego żeby opisali jakie ciekawe obserwacjie zauważyliście u swoich pupili(z wyżej wymienionych gatunków).
Z góry dzięki

AGAM
30-12-2013, 11:12
mam agamy i scynka?? co Cie dokąłdnie interesuje?? Moze to że agama zawsze próbuje jeść scynka, ale wtedy on jej wchodzi nagłowe i ona głupieje?? :D

Silent_Dragon
30-12-2013, 11:14
Witam
hahaha fajne :D ,,wchodzi jej na glowe i ona glupieje" :]]
Pozdrawiam

Pawllo
30-12-2013, 11:44
mi chodzi o bardziej o "naukowe" obserwacje ale takie tez moga być :P
PS. Zależy mi na tym ponieważ nie wiem którego z tych gatunków wybrać i który jest najciekawszy w obserwacji.

minok
31-12-2013, 09:34
ee Biczogon cały czas się wygrzewa, je i dużo sra(to było bardzo naukowe:P). A scynk jest najmniej pasjonujcym zwierzakiem do oglądania bo cały czas siedzi w piachu:D A co do tego co Agam napisałeś to mój scynk też cały czas biczogonowi na głowie siedzi:)

AGAM
31-12-2013, 10:00
hehe :0 scynk jak się obudzi to jest ciekawy, ale zwykle siedzi pod piachem. Myśłe ze zdecydowanie agamy są najciekawsze i do obserwacji i do kontaktu fizycznego.

Gadzinka
31-12-2013, 10:50
Ze wszystkich wymienionych zwierzaków najbardziej polecam brodacza.Podam tylko jeden przykład.Wchodzę do pokoju,a wszystkie moje agamki od razu lecą do szybki i zaczynają skrobać i skrobać,żeby wypuścić je z terrarium. Są najbardziej kontaktowe z wymienionych przez ciebie jaszczur

42d3e78f26a4b20d412==