PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzatanie



Allanon
30-12-2013, 20:31
Mam takie pytanie ponieważ nie mam jeszcze Agamki a chcialbym sie jak najwiecej dowiedziec na jej temat przed zakupem chcialbym zapytac o cos czego nikt jeszcze chyba nie opisywal.. moze dlatego ze dla wielu wydaje sie to oczywiste.. natomiast chodzi o to ze jesli Agamki juz sie zalatwiaja to czy robia to w jednym miejscu czy rozrzucają sie po calym terrarium no i czy nalezy codziennie wyszukiwac tych skarbow w terra i je usuwac ?
Pozdrawiam wsystkich

Jasiu_B
31-12-2013, 02:18
Agamki zalatwiaja sie w roznych miejscach, choc moze sie zdarzyc ze najczesciej beda sie zalatwialy w baseniku z woda(wtedy wode od razu trzeba wymienic). Ogolnie mozna sprzatac co kilka dni, codziennie... jak Ci wygodnie;) Byleby tylko w terra nie bylo wiecej odchodow niz podloza;p

Allanon
31-12-2013, 04:22
ok dzieki wielkie za pomoc i jeszcze jedna kwestia.. czy od agamek czuc jakas won ? no wiecie.. jak masz w domu myszke to od razu czuc jak smierdzi z akwarium gdzie ja trzymasz... czy agamki tez tak maja ?

Nazar
31-12-2013, 06:07
nie a co do kupy to spokojnie ja znajdziesz:P co do jej usowania to oczywiscie ze nalezy ja usunac jak najszybciej. Ja zabieram kupsztale jak wyschna zeby sie z tym nie babrac. Chyba wiekszosc tak robi:)

Allanon
31-12-2013, 06:23
mmm super :) ciesze sie ze nie "pachna" w zaden sposob.. to kolejny plus bo moja mama dalej sceptycznie podchodzi do pomyslu zakupu agamki...

Gadzinka
31-12-2013, 10:26
Wyschniętą kupkę wyciągasz pensetą i po sprawie. Agamy są czystymi zwierzakami i nie śmierdzą ,jak myszki czy inne gryzonie

42d3e78f26a4b20d412==