PDA

Zobacz pełną wersję : do ludzi z wrocławia małe pytanie



wojtas
28-08-2011, 12:01
mam do was pytanie: ponieważ mieszkam w legnicy i chce kupić promiennik podczerwieni a moje miasto to raczej wiocha w której poza homikami nic niemozna kupic w sklepach zoologicznych, czy nie oriętuje sie ktoś mieszkający we wrocławiu czy mozna u was dostać w sklepie taki promiennik. Interesuje mnie tez jakiej mocy są te promienniki podczerwieni i w jakiej cenie. Aha jeszcze jedno gdzie we wrocławiu mozna kupic tanio myszy i szczury słyszałem coś że gdzieś na stadionie ale niewiem w jakie dni jest ta giełda organizowana i jak tam dojść, dojechać od dworca.

Moby_
28-08-2011, 15:00
Czesc!!!

No wiec mysle ze na odrzanskiej kolo rynku to nie ma prominnikow...,a;e w galerii byly tam kwrcowki itp. dla gado ofkozz:)


pozdro!!

dr Robert
29-08-2011, 06:07
We Wrocławiu jest raczej z tym kiepsko, bo jeżeli są typowe i w miarę tanie promienniki to zawsze 250 W (np. w sklepie z oświetleniem na Pomorskiej), czyli bardzo silne. Ja swoje 175 i 125 W kupowałem w Zgorzelcu. A we Wrocławiu nie znalazłem. Tak więc, paradoksalnie łatwiej dostać je "na wsi". W końcu używa się ich głównie do dogrzewania kurcząt.

42d3e78f26a4b20d412==