PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc przy szyszkowcu ! PILNE!!!!!!



Szyszak
27-12-2011, 09:22
moj szyszkowiec nic nie je . jak mu przykladam jedzenie do pyszczka to ona zasypia ! swierszcze lapia sie ogonu a ona sobie z tego nic nie robi ! Mączniaki laza po niej a on nie reaguje tylko spi . Ostatniego swierszcza zjadla w piatek . W terrarium nie chce biegac tylko by spala . Biega tylko w tedy jak ja z terrarium wyciagne ! CO ROBIC ?

Bizonek mały
27-12-2011, 13:06
najlepiej pójśc do weterynarza...(parazytologa)

snaak
27-12-2011, 13:18
moje tez sa takie spokojne i leniwe jak sa najedzone jesli ostatni raz zjadl w piatek to jeszce nie tak zle ja pamietam jak moja szyszka zwiala mi z teraoium i jej nie moglem znalezc az po 1 miesicu znalazlem pod komputreem tylko ze mi czasmi swierszce uciekaja i mogla jej jesc ale nie wiem

Krzysztof.W
27-12-2011, 15:42
Moja szyszka ma takie zachowanie, conajmniej dziwne.
Prawie przez cały miesiac, śpi, troche sie rusza, mało je.

A są takie dni nawet cały tydzień,ze dostaje jakiś sił witalnych, biega po terrarium jak oszalała,nie usiedzi w jednym miejscu, biega, skacze, łazi po ściankach, je dosyć obficie , nawet czasami widze jak pije wode z pojemniczka , a wiem ze szyszkowce nie pija wody z pojemników, moja sie nauczyła.Co mnie najbardziej dziwi, żę potrafi z pułki skoczyć wprost na ziemie, prawie udezajac w szybe, i idzie pod szybe i tak łazi szybko przy niej, śmiesznie to wygląda, nanosi piasku do prowadnic.

cześć@_@

42d3e78f26a4b20d412==