PDA

Zobacz pełną wersję : Sztuczne rośliny u szyszkowców. Czy mogą być ?



mania
12-01-2012, 12:37
Mam terrarium z szyszkowcem i mam tam sztuczne rośliny. Jakie rośliny najlepiej kupować (żywe) ??? Sztuczne rośliny raczej nie zagrażają w żaden sposób szyszkowcom co nie ?????

Krzysztof.W
12-01-2012, 14:43
Sztuczne rośliny nie powinne zagrażać, szyszkowcom.Co jedynie jako świerzo kupione mogą "pachnieć nowością" troche śmierdzieć plastikiem.

Co innego jeśli przypadkowo jakaś część sztucznej rośliny dostanie się do karmy dla gada roslinozernego. Poprostu taka stara rozpadajaca sie i zniszczona sztuczna roślina powinna zostać przez hodowcę wymieniona,nie tylko z powodów estetycznych, ale także ze wzgledu o troske o zwierzeta roślinożerne . Chodzi mi oto żeby drobne części starej rozpadajacej się plastikowej rośliny nie dostały sie przypadkowo do pokarmu dla takiego choćby legwana i nie spowodowały u niego jakiś poważnych powikłań.

Cześć@_@

Leloo
12-01-2012, 23:50
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=11&i=3931&t=3931 to tematem zywych roslin

Konrad Romanowski
01-08-2012, 11:50
Sztuczne rosliny moga byc ale szuszki wcale ich nie potzybuja. Wstawia sie je tylko wtedy gdy chce sie zeby terrarium ciekawiej wygladalo. A z żywych roslin to najlepiej mala dracene, ja sam ja mam w terra.

42d3e78f26a4b20d412==