PDA

Zobacz pełną wersję : Wylizał go...



Enzo
26-04-2012, 05:12
Dzisiaj rano, jak codzień, usiadłem sobie przed terra szykując śniadanie dla moich gadzin. W menu były świerszcze panierowane w vibovicie i calcium gluconicum. Całe towarzystwo przemieściło się na dogodne do polowania miejsca, poza samcem szyszkowca. Zdziwiłem się, bo zawsze był pierwszy do jedzenia. Ale nic to... Kiedy, parafrazując jeden z zeszłorocznych postów, jaszczurki rzuciły się już na owady, rozszarpały je i pożarły, postanowiłem podać samczykowi jednego świerszczyka z ręki. Umieściłem go na dłoni tak, aby nie zwiał i podsunąłem szyszce pod nosa. Ten łaskawie umieścił swoje przednie łapki na mojej dłoni, wybadał świerszcza językiem, popatrzył się na mnie z godnością, podniósł łebek i poszedł w kimę. Nieśmiało zacząłem go głaskać po szyjce, zrobiła się rodzinna atmosfera, ale czas do pracy... Na moją chęć zabrania ręki szyszek wdrapał się trochę dalej i... zaczął oblizywać świerszcza z witamin... Wylizał go, zszedł mi z ręki i poszedł się wygrzewać. A ja w lekkim szoku do pracy.

Enzo

Double
26-04-2012, 12:28
kochane zwierze... jednak szyszki to debeściaki! :D

Enzo
27-04-2012, 00:53
Niom... debeściaki :) I o ile ładniejsze od agam... ;)) Khkhkhkh...

...:James:...
27-04-2012, 05:40
Enzo weź przestań agamy (w większości) są ładnijesze od szyszek i nie "ciś" mi tu kitu, że szyszki są łądniesze.
Każdy ma inne zdanie.

elyahoo
27-11-2012, 11:07
Szyszki the best!!!

SoNiA BlaDe
27-11-2012, 11:37
A Ja Mam Dwie Szyszunje I Jedna Lize Druga Po Pyscku =]
To Sa Takie Male Kofane Zwierzaczki =]

42d3e78f26a4b20d412==