PDA

Zobacz pełną wersję : Szyszka w wodzie ??



kafka
13-12-2012, 08:58
Może ktoś miał taki przypadek. Moja samica szyszkowca od dłuższego czasu siedzi w basenie, pełza na brzuchu i obciera się o ścianki. Nie ma śladu wylinki ale może to są początki (trzy z moich szyszek przechodziły w różnym czasie, a ta jeszcze nie) ? Zastanawia mnie jeszcze inna możliwość, ktoś wie jak rodzi szyszkowiec ? Może to właśnie to ?

KaczmarP
13-12-2012, 10:37
Witam

Ja stawiam na wylinke :-]. Ja mialem wypadek kiedy jedna z szyszek siedziala na brzegu pojemnika z woda i cala glowe trzymala pod woda :-D.

SoNiA BlaDe
15-12-2012, 03:41
Moja szyszka tak samo macza siew wodzie i trze brzuchem. Glową znowu trze o scianki. Tez mnei to niekiedy dziwi.

kafka
15-12-2012, 14:05
Taaaak, jak jedna z szyszek miała wylinkę jakieś trzy m-ce temu to też się wszędzie tarła, ta siedzi w wodzie, ale już widzę, że ma wylinkę. Ciężka sprawa u szyszek, widzę, że te większe wiedzą co mają robić, ale moja najmłodsza, to strach było patrzeć jak się męczyła, ze dwa tygodnie. Ładnie za to przechodzą wylinkę moje legwaniki pustynne, dwa dni i jeden z głowy ;) .

KODZAK
19-12-2012, 07:39
U MNIE JEDEN Z MŁODYCH CZESTO SIE PLUSKA W WODZIE A CO DO PORODU TO ODBYWA SIE NORMALNIE CIACH PACH I PO SEKUNDZIE MALUCH LATA JAK ZWARIOWANY PO CALYM TERRA
POZDRAWIAM

42d3e78f26a4b20d412==