PDA

Zobacz pełną wersję : Plan ucieczki :)



SoNiA BlaDe
06-03-2013, 11:22
Witam ;] Moja szyszunia prawie codziennie planuje ucieczke :D Zreszta codziennie wyglada to tak samo hehe. Wchodzi na kawalek kory oparty o scianke ( scianka przednia ) i skacze w dol prosto do baseniku z woda po czym idzie do kąta na lączeniu scianek, staje na ogonie i wszystkie lapki opiera o szybe :) Wyglada to fajnie, bardzo smiesznie :D I tak codziennie od godziny 15 - 17 :P TO jest jakis Spiderman :P Postaram sie skombinowac fotki jak stoi przy sciance =] No i pytanie czy u szyszek to normalne :P Pozdro :*

wienio
07-03-2013, 05:43
u mnie jest dokładnie to samo więc to chyba normalne:)

MareQ
09-03-2013, 06:01
moja szyszka uciekła mi 3 razy :P Przez miesiąc dociekałem jak ona to robi, więc przez te 30dni w terra była może 4? :P Wydaje mi sie, tak jak wienio mówi, że to jest jak najbardziej normalne :)

JoShi
09-03-2013, 14:01
Moze cos im nie odpowiada w terra ? nie maja sie gdzie schowac, maja za cieplo, za zimno... Moja jedna notorycznie uciekala, a ze wyglada jakby byla ciezarna (znacznie grubsza od pozostalych) to zrobilam zadosc jej namowom i ja odseparowalam, teraz jest spokoj.

SoNiA BlaDe
09-03-2013, 14:07
Moja ma wszytsko ok ;] Poprostu wedlug mnie sie wyglupia ;) W koncu moja szyszka jest bardzo aktywna ;]

JoShi
10-03-2013, 02:11
To chyba nie jest typowe dla szyszki. Cos jej musi nieodpowiadac skoro tak uporczywie sie usiluje wydostac. a moze masz za male terra ??

wienio
10-03-2013, 02:24
dla czego uważasz że to nie typowe?Czy uważasz że jeżeli miałaby jakieś ogromne terra to by się tak nie zachowywała?Szyszkowce z natury są ciekawe więc moim zdaniem to całkiem normalne.

SoNiA BlaDe
10-03-2013, 07:41
nom wlasnie
Moja szyszka jest baaardzo ciekawa i baaardzo aktywna ;) Cokolwiek poza szyba sie ruszy to ona od razu podbiega i sie gapi. Czasami tak fajnie macha ogonkiem ( w opisie pisze ze to z ciekawosci ;))
Pozdro :*

Leloo
07-04-2013, 02:43
elo! moj szyszek ostatnio wykombinowal ze do ucieczki uzyje termometr :)
A tak wogole to przekomicznie wyglada stajac w rogu terra na samym ogonie...
Zerknijcie na fotki... tanczacy z termometrem i szyszek w t-shircie ;)
http://leloo.w.interia.pl/term.jpg
http://leloo.w.interia.pl/tshirt.jpg

42d3e78f26a4b20d412==