PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorki



Ciapek_anolis
09-02-2014, 13:52
Mam od niedawna u siebie 25cm brodacza. Kiedy go dostałem był całkiem szary, tylko niekiedy zauważałem pomarańczowe plamki na pysku i śladowe ilości na grzbiecie.
Od kilku dni przechodzi wylinkę. Od tego czasu jest cały czas ciemna lub całkiem szara. Dzis wieczorkiem, kiedy juz od kilku godzin Ogryzek miał wyłączone swiatło postanwiłem zobaczyć czy wszystko z nim ok i jak go tylko zobaczyłem zrobiłem fotkę (obudziłem go niestety )(aha i pierwszy raz spi na ziemi od kiedy u mnie jest )
a oto co ujrzałem:

http://terrarystyka.com.pl/forum/album_showpage.php?pic_id=5303

Guttata
09-02-2014, 14:47
Jak śpi na ziemi to znaczy, że chce spać na ziemi :P wszystko jest ok, moje brodacze wieczorem i rano są ciemne, twoja dopiero aklimatyzuje się, więc nie będzie za często prezentować piękych kolorów, oczywiściie nie jest to regułą, jedne agamki aklimatyzuja się szybko, inne dłużej, na zdjęciu wygląda bardzo dobrze :D

Ciapek_anolis
09-02-2014, 15:02
u mnie jest ok miesiąca. Codziennie w nocy sprawdzam terra i dzis pierwszy raz zobaczyłem ja taka kolorową.

marq35
11-02-2014, 10:18
hmmm???
nie rozumiem o co tu chodzi??
na zdjeciu sa normalne kolory agam
a to ze byla ciemna to mogla byc zestresowana badz jej cos nie paslowalo;))

LukaszImielowski
12-02-2014, 05:52
Chyba wszystko jest w porzadku, na usprawiedliwienie "Ogryzka" mam to ze przechodzi wylinke :)

42d3e78f26a4b20d412==