PDA

Zobacz pełną wersję : Agama brodata



Edka
21-02-2014, 09:56
Czy młoda Agama brodata potrzebuje żarówkę UVB? bo ma lekkie zgrubienia na przednich nóżkach... Prosze o szybkie odpisanie....

Silent_Dragon
21-02-2014, 10:02
Witam
Bez komentarza :/
Pozdrawiam

Gadzinka
21-02-2014, 10:10
Świetlówka UV jest jej niezbędna,twoja agamka pewnie nabawiła się już krzywicy.Kup jej niezwłocznie świetlówkę i idź z nią do pożądnego weta !! Jeśli nie masz na to czasu lub pieniędzy to ją komuś oddaj,bo szkoda zwierzaka.

micho
21-02-2014, 13:05
Zamęczasz zwieżaka swoją niewiedzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie masz pojęcia o terrarystyce to nie kupuj sobie egzotycznych zwierzaków!!!!!!!!!!!!!! Kup sobie złotą rybkę..........albo lepiej nie :/
Tak UV jest NIEZBĘDNE!!!!!!!!!!!!!!!

maciora
21-02-2014, 16:43
morze to wina tego kto sprzedał agame bez udzielenia informacji o potrzebnych dla niej warunków? zaraz mieszać z błotem młodego terraryste.przeciesz sie interesuje i pyta czyli ma dobre chęci!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WSTYD WAM .! NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ. POZDRAWIAM.

Ciapek_anolis
22-02-2014, 01:03
no dobrze ale przed kupnem zwierzaka nalezy sie najpierw cos o nim dowiedzieć, a nie polegac na sprzedawcy!!!! Wystarczyło w wyszukiwarce wpisac nazwe zwierzaka i juz by wszystko wiedziała!!!

The_Answer
22-02-2014, 01:09
dokladnie przed zakupem najpierw info zbierac, zawsze sie upewnij a nie tylko na jednym zrodle polegaj

Gadzinka
22-02-2014, 06:55
Nie kupię zwierzaka,zanim nie przeczytam o nim wszystkiego co jest dostępne w internecie.Przykład ze świetlówką jest podstawową informacją,która jest w kazżdym opisie.Trudno stało się,teraz pomóżmy dojść zwierzakowi do zdrowia.

Ciapek_anolis
22-02-2014, 12:35
kup jak najszybciej świetlówke i zwieksz dawkowanie witamin.

Gary
22-02-2014, 13:02
biedne zwierze :( moja na szczescie jest super zdrowa bo ma jak w niebie :D ale i tak musze terra zrobic bo skubaniec mi rosnie :) Edka kup sobie parkę gupików :]

goja
22-02-2014, 13:24
No więc tak, świetlówkę kup jak najszybciej i koniecznie z 8% UVB, zwróć na to uwagę bo w sklepach często mają świetlówki z mniejszym UVB. Szczególnie młoda agamka, która szybko rośnie powinna mieć 8% UVB.

Jak możesz pójdź z nią też do weterynarza aby obejrzał te zgrubienia i napisz czy ma prosty ogon, czy nie ma problemów z przyjmowaniem pokarmu albo chodzeniem. Jak długo ją masz, jak długo nie miała świetlówki?

Gary
23-02-2014, 03:45
ona napewno ma problemy z chodzeniem bo nie ma palcow u tylniej nogi i terarium wsam raz zeby hodowac w nim dwa gupiki a nie agame 18 cm.

Plutoo
24-02-2014, 10:18
A nie wpadłeś na GENIALNY pomysł że lepiej wiedziec co się zamierza hodować ??

ps. używaj słownika :]

Edka
26-02-2014, 11:04
Przeczytałam informacje o agamach tylko stranie terrarium. Tam nic o tym nie pisalam, wiec nie przypuszczalam, ze ona ja potrzebuje....a zeby to wyprostowac, to bylam u weterynarza i powiedzial, ze ona rosnie i dlatego ma lekko je spuchniete. Gary, a ty wogole nie powinnes tu swoich komenatrzy dawac, bo sam nei wiesz jak sie ma agama opiekowac, juz i tak byla chora bo ja przekarmiles, a karmisz ja chyba tym co cpiasz, biedne zwierze :) a UVB kupilam na drugi dzien, zebyscie sie tak nie martwili :D

SiorkaNazera
26-02-2014, 11:25
Gary co sie jej czepiasz...Ona przynajmniej niema tak zrytej psychiki jak Ty...Moj bracik kupil Ci agamke i wielki terrarysta z Ciebie, a gowno sie znasz...wiec nie komentuj i trzy razy pomysl zanim cos powiesz albo napiszesz(chociaz ty musisz znacznie wiecej myslec:)

Gary
26-02-2014, 11:27
;)

SiorkaNazera
26-02-2014, 11:37
Do Micho: Jak ma kase i stac ja na egzotyczne zwierzatka to niepowinno Cie to interesowac...wiedze sie nabywa, a inteligencje albo ma albo nie.Pozatym myslalm, ze starsi terrarysci ktorzy sie na tym lepiej znaja, to powinni dawac dobre rady bez glupich komentarzy...no ale moze Ty niejestes starszym terrarysta...

42d3e78f26a4b20d412==