PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!!



Pingwin
22-02-2014, 02:45
Mam problem,mam agame brodatą,i nie wiem jakiej jest płci ,wydrukowałem sobie zdjecia z internetu okreslenie tzw.,,bump''ale to duzo mi nie pomogło ,nie moge umiescic zdjecia,ale bardzo wasz prosze o podanie mi czy sa jeszcze jakies znaki szczegolne rozrózniajace płec agam.chce agamce partnera ale nie wiem czy to jest ona czy on????????? ma 28cm i niecały rok.

Melissa
22-02-2014, 03:21
Jeśli chcesz sprawdzić płeć swojej agamki spróbuj tak- weź ją na ręce ogonkiem do siebie i delikatnie podnieś go do góry, aby zobaczyć nasadę ogona. Następnie przyjrzyj się nasadzie ogona tuż za kloaką. Jeżeli będzie to samiec zobaczysz dwie wypukłości po obu stronach nasady ogona- będzie to znak, że twoja gadzinka ma hemipenisy i jest to samczyk:) Dziewczynkę poznasz po tym, iż nie będzie miała tych dwóch charakterystycznych wypukłości- jej ogon będzie płaski:)
Tylko uważaj żeby agamka ci się nie wyrwała i nie spadła jak będziesz próbował sprawdzić jej płeć:)

Ps. Świetny pomysł z dokupieniem agamce towarzystwa:D

Pingwin
22-02-2014, 03:43
własnie tak sprawdzałem i nie jestem do konca pewien ,moge ci wysłac zdjecie tylko podaj maila,a ty napisałabys co twoim zdaniem jest to za płec.Byłbym bardzo wdzieczny.

Melissa
22-02-2014, 04:13
Ok nie ma sprawy:) Mój @: agnieszkakos@plusnet.pl:)

goja
22-02-2014, 13:14
tak naprawdę to agamka może być jeszcze za mała żeby to stwierdzić. Ale może wklej fotki na forum.

beyonce
23-02-2014, 01:13
Można rozpoznać płeć tylko jak agama osiągnie 30 cm albo więcej, no zdarza się, że można spr, wcześniej.

42d3e78f26a4b20d412==