PDA

Zobacz pełną wersję : Kameleon kopie w torfie



Chriss
31-03-2014, 09:14
Witam

Od 2 dni mam 2 kameleony, wlasnie czekam na terrarium w ktorym beda sobie zyly a na razie sa w plastykowej duzej tubie z masa galazek i torfem na dnie. No i chodzi o ten torf. Jak stoje kolo nich to kameleony sobie siedza na galazkach, gdzies sie przejda itp. Ale jak odejde to widze ze schodza na dno i kopia cos w torfie. Czego one tam szukaja? To sa 2 mlodziki dodam. Maja pojemnik z woda, nakropilem im troche po jednej stronie woda ze spryskiwacza, chwilowo oswietla je zarowka z lampki [czekam na zoomeda albo repri glo], wydaje sie ze wszystko maja w miare ok.

Pozdrawiam

avabela
31-03-2014, 13:30
plastikowa tuba hmmm za mało okeślona mają wentylacje dobrą? torf mieszam pół na pół z piaskiem tak jest lepiej masz jakąś roślinke? bo najlepiej ją spryskiwac 2 razy na dzień to beda zlizywac z nich wode i jak najszybciej rub terra bo mnie ta tuba sie nie podoba

Adamek
31-03-2014, 13:33
wg mnie kopią bo mają mało miejsca. Na przyszłość: NAJPIERW terra POTEM gady

Chriss
31-03-2014, 13:58
dzieki za odpowiedz.

co do przyszlosci to sie pewnie uda, zaraz po tym jak dostane w swoje lapki wechikul czasu i bede umial przewidywac co na gieldzie dostane ;]

wiem wiem, moj blad, ale i tak nie jest zle. a co do tuby to nie jest mala.

Pozdrawiam

avabela
01-04-2014, 13:31
mnie sie wydaje ze mają duszno i przez to schodza na dół może po prostu czesciej zraszaj i pędem rub terra ja mam z osb sam możesz zrobić niekoniecznie musi byc ze szyb tylko przednią dużą mam z szyby i małą boczna a jest chyba tańsze niż z szyb

42d3e78f26a4b20d412==